Witaj na
naszym Blogu!

Jak Nauczyć Się Grać Na Pianinie Dwoma Rękoma!

Granie dwoma rękoma na pianinie nie jest proste! Synchronizacja, koordynacja i niezależność rąk jest to jeden z najczęstszych problemów, jakie pojawiają się na początku nauki gry na pianinie, ale nie tylko. Aby temu zaradzić, przygotowałem zestaw kilku ćwiczeń, które pomogą Ci ogarnąć ten problem i sprawią, że zaczniesz grać zdecydowanie płynniej dwoma rękoma na pianinie!

Czytaj Całość >>

Jak zachęcić dziecko do nauki gry na pianinie i sprawić, że pokocha ten instrument!

Dzisiaj wpis nietypowy, bo skierowany do wszystkich rodziców, których pociechy uczą się w szkołach muzycznych! Karolina jest jedną ze studentek kursu Pianino Od Podstaw i opowiada o jej sprawdzonych sposobach i metodach, nie tylko na to, aby zachęcić dziecko do nauki gry na pianinie, ale również na to co robić, aby wesprzeć dziecko, w tej muzycznej przygodzie!

Czytaj Całość >>

DARMOWY KURS GRY AKORDAMI I TWORZENIA AKOMPANIAMENTU

Dołącz do kursu i zacznij grać akordami na pianinie!