„We Wish You a Merry Christmas” na pianinie

"We Wish You a Merry Christmas" w tym opracowaniu to świetna propozycja dla osób średniozaawansowanych, grających na pianinie.

Lekcja z utworem „We Wish You a Merry Christmas” pochodzi ze Świątecznego kursu gry na pianinie – poziom 2. To opracowanie jest świetną propozycją dla osób średniozaawansowanych.

Materiały nutowe oraz film instruktażowy znajdziesz w naszym Świątecznym kursie kolędowym – poziom 2.

Jeśli chcesz usiąść w święta do pianina i grać swoje ulubione melodie świąteczne oraz w szybki i przyjemny sposób nauczyć się wielu kolęd i melodii świątecznych to koniecznie zobacz nasz najnowszy Świąteczny Kurs gry na pianinie.

Wystarczy, że klikniesz zdjęcie poniżej!

Dodaj komentarz

Dopiero Zaczynasz? - Dołącz do Darmowego Kursu Dla Początkujących!

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2020 MuseNote Media Sp. z o.o. 

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.