„Mizerna cicha” na pianinie

Kolęda "Mizerna cicha" w tym opracowaniu to świetna propozycja dla osób zaawansowanych, grających na pianinie.

Lekcja z kolędą „Mizerna cicha” pochodzi ze Świątecznego kursu gry na pianinie – poziom 3. To opracowanie jest świetną propozycją dla osób zaawansowanych.

Materiały nutowe oraz film instruktażowy znajdziesz w naszym Świątecznym kursie kolędowym – poziom 3.

Jeśli chcesz usiąść w święta do pianina i grać swoje ulubione melodie świąteczne oraz w szybki i przyjemny sposób nauczyć się wielu kolęd i melodii świątecznych to koniecznie zobacz nasz najnowszy Świąteczny Kurs gry na pianinie.

Wystarczy, że klikniesz zdjęcie poniżej!

Dodaj komentarz

Dopiero Zaczynasz? - Dołącz do Darmowego Kursu Dla Początkujących!

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2020 MuseNote Media Sp. z o.o. 

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.