Jesteś częścią Szkoły Pianina!

Dziękujemy, Ci z całego serca, że jesteś z nami! Jeżeli bierzesz udział w jednym z naszych programów, podziel się opinią na jego temat. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne

Zobacz co mówią inni zadowoleni Studenci

Aneta Falkowska
Pianino Od Podstaw

Karolina Kazimierczak
Pianino Od Podstaw

Pianino Od Podstaw

Paweł Walczyk
Paweł WalczykPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
W dobie 100000 kursów o tej samej tematyce, ludzie szukają czegoś wyjątkowego, coś, co sprawi, że wybierzemy właśnie ten kurs. Tak też i ja szukałem czegoś, co pomoże mi nauczyć się grać na pianinie, nie wydam na to fortuny i będę czuł, że ktoś, kto stworzył ten kurs, jest ze mną, a nie tylko zebrał forsę i tyle jego udziału. Po obejrzeniu darmowych filmów na yt postanowiłem kupić kurs (w końcu mam te 30 dni zwrotu więc żadne to ryzyko)

Zaraz po zakupie kursu otrzymałem pierwszy znak tego, że twórcy wciąż są ze mną, że nie traktują nas jak liczb, ale z każdym są w prywatnej relacji. Znakiem tym było nagranie z imiennym podziękowaniem za zakup kursu.

Pomyślałem sobie - wreszcie znalazłem miejsce, grupę, której będę częścią.

Sam kurs w sobie jest przygotowany w bardzo przemyślany sposób. Początek kursu ma Cię upewnić w tym, że gra na pianinie to twoja pasja, hobby i miłość. Nie dostajesz na dzień dobry 50 stron teorii muzycznej, tylko siadasz do pianina i grasz, grasz, grasz, a potem powoli zaczynasz wciągać wiedzę i nawet nie wiesz kiedy zagrasz swój pierwszy utwór z nut. Lekcje są krótkie, lecz treściwe, przystosowane do życia w biegu, który funduje nam los. Marek i Dominika są nie tylko nauczycielami, ale i przyjaciółmi, chętnie pomagają i angażują się z całej siły w ten projekt.

Kilka razy chciałem odpuścić, bo przez brak czasu na granie czułem, że to bez sensu. Wtedy rozmawialiśmy, szukaliśmy strategii jak zyskać czas na granie itp. Widzę w sobie realne postępy, których nie daje oglądanie yt albo granie na programie do nauki gry (a testowałem ich wiele). Tutaj mam dokładnie opisane krok po kroku co i jak, zawsze mogę zapytać, poprosić o dokładniejsze wyjaśnienie. Mogę podzielić się z moją klawiszową rodziną nagraniem i usłyszeć słowa wsparcia. Mogę podzielić się problemem związanym z muzyką i otrzymam historię innych jak sobie dali radę. Będąc w grupie Pianino Od Podstaw, wiem, że oprócz samej nauki na pianinie otrzymuje bonusowo społeczność, która sprawia, że chcę się więcej i więcej. Że mój trener to nie komputer, tylko żywy człowiek gotowy pomóc i że on naprawdę wie, co robi i zna się na rzeczy.

Szczerze polecam każdemu, kto chce grać i czuć się członkiem muzycznej rodziny. Każdemu, kto chce nauczyć się grać na pianinie krok po kroku.
Agnieszka Libiszewska
Agnieszka LibiszewskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Gdyby pół roku temu ktoś mi powiedział, że: - wrócę do grania po 25 latach, choć nic już nie pamiętam,

-będę grać melodie, które kocham i nawet ręka mi nie zadrży 😉,
-podłożę akompaniament do ulubionego utworu i nawet sama do niego zaśpiewam,
-zacznę uczyć się sama utworów, które mi się spodobają i nie rzucę nauki po pierwszych niepowodzeniach,
-nagram filmik dokumentujący grę i wyjdę z tego żywa 😉,
-odzyskam pasję, bez której nie będę sobie wyobrażać dalszego życia, to wszystko dzięki nauce online, bez wizyty nauczyciela w domu czy mojej w szkole,
-poproszona zagram gościom bez rozpaczliwego wymigiwania się i liczenia, że za chwilę zapomną, że w ogóle poprosili mnie o to

to nie uwierzyłabym za nic. 🙂

Ten kurs jest wspaniały jednak najbardziej dzięki cudownym ludziom, których skupia. 💖 Przede wszystkim dzięki naszym Nauczycielom: Dominice i Markowi, którzy z racji swej wiedzy i licznych talentów potrafią w prosty sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienie muzyczne, którzy pomagają nam na każdym kroku, dając cenne rady, trafiające w sedno, a także dzięki Studentom kursu, którzy wzajemnie się dopingując, stają się ogromnym wsparciem dla każdego, kto tutaj zawita.

Kochani! Wszystkim Wam dziękuję za wspaniałe chwile i mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnych kursach Szkoły Pianina. Jesteście cudowni! 🥰🌸🍀💖
Marta Gryszko
Marta GryszkoPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Polecam gorąco, bo sama jestem w połowie ich ogólnego kursu gry na pianinie (składa się z 11 modułów). Łatwo przyswaja się teorię i szybko przechodzi do pierwszych ćwiczeń, ale najważniejszy jest podział materiału na krótkie lekcje, dzięki czemu łatwiej jest regularnie siadać do pianina.
Wiesław Gozdecki
Wiesław GozdeckiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Precyzyjnie zorganizowany kurs. Widać, że prowadzony przez osoby na co dzień zajmujące się uczeniem gry innych. Oprócz zawartości lekcji jest również duże wsparcie merytoryczne i motywujące ze strony prowadzących. Polecam zdecydowanie.
Marlena Winiarska
Marlena WiniarskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Po raz pierwszy zdecydowałam się na kurs internetowy. Kurs "Pianino od Podstaw" w Szkole Pianina to profesjonalny zbiór teorii i praktyki w jednym miejscu. Informacje zawarte w kursie są przejrzyste, konkretne i pomocne, a forma kursu oraz jego dostępność bardzo korzystna.

Każda lekcja przeprowadziła mnie krok po kroku przez wszystkie moduły, a pracę domowe pozwoliły utrwalić zdobyta wiedzę, ale i sprawdzić dotychczasowe umiejętności.

Kurs w Szkole Pianina to skondensowana wiedza w bardzo przystępnej cenie. Oprócz świetnego przygotowania merytorycznego wzorowo oceniam samych prowadzących. Indywidualne podejście, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie to drugie imię tej szkoły

Dominika i Marek w rzetelny sposób udzielali niezbędnych i cennych wskazówek, co pozwoliło mi tworzyć własny akompaniament. 😊 Kurs przeszedł moje oczekiwania. 😊 Polecam z całego serca ♥
Antonina Cichy
Antonina CichyPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Zgrabnie zaprojektowany kurs nauki gry na pianinie dla osób, które mają apetyt na rozwój swoich pasji i umiejętności. Zdecydowanie dla tych, którzy nie wierzą, że można zacząć tę niezwykłą przygodę z pianinem dopiero w wieku dorosłym! Kurs obejmuje w zasadzie wszystko od doradztwa w zakupie sprzętu, przez naukę czytania i grania z nut, po wszelką pomoc w zakresie technicznym gry na pianinie. Jak w każdej pasji liczy się praktyka i systematyczność, na co Marek i Dominika kładą szczególny nacisk, a dzięki temu na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać! Kurs jest zdecydowanie "flexible" - dostosowany do pędu życia w XXI wieku (tak jest u mnie). Jeśli wydaje Ci się, że już wszystko, co magiczne w Twoim życiu minęło, daj sobie jeszcze jedną szansę, bo dla gry na pianinie naprawdę warto. Ja znalazłam ten kurs przez przypadek, napisałam do Marka także przez przypadek, by dowiedzieć się nieco więcej i ocenić swoje możliwości. Tyle że w życiu tak naprawdę nic nie dzieje się przez przypadek. Polecam! Tosia
Maciej Kowalewski
Maciej KowalewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest spełnieniem marzeń o rozpoczęciu przygody z muzyką i grą na pianinie. Kurs typu "must have". Prowadzący Marek i Dominika są fantastyczną dwójką młodych ludzi z ambicjami na ciągły rozwój i pozytywne przekazywanie wiedzy kursantom. Przedstawiona wiedza pozwoliła mi poznać podstawy gry, muzyki oraz rozwijać moje nowo nabyte umiejętności. Przejście kursu było ogromną przyjemnością i radością. Dzięki Wam w moim domu zagościła radość nie tylko z gry, ale i ze słuchania muzyki. Dziękuję Wam za spełnienie mojego marzenia!!! Pozdrawiam i Polecam Wszystkim niezdecydowanym.
Agnieszka Lejb
Agnieszka LejbPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest niesamowitą przygodą, a wsparcie Dominiki i Marka bezcenne. To dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia i to w tak przyjemnym wydaniu. Jest w nim wszystko, czego potrzeba, aby zacząć, rozwijać się i zdobywać umiejętności. Wystarczy tylko trochę chęci i systematyczności a postępy widać bardzo szybko i co najważniejsze nie spodziewałam się, że jestem w stanie już od samego początku grać, coraz fajniejsze utwory i to zaczynając od zera bez żadnej wiedzy i doświadczenia! Polecam❤❤❤
Aneta Falkowska
Aneta FalkowskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed kursem byłam w miejscu, gdzie grałam na keyboardzie sztywno z nut...doszłam do pewnego etapu jeszcze za czasów kiedy byłam w gimnazjum i na tym się zatrzymało. Wiadomo, że gra na keyboardzie trochę się różni. Patrzyłam z zazdrością na osoby, które sobie akompaniują na pianinie...Ja nie potrafiłam nawet tak prosto, gdyż nikt mi tego nie potrafił wytłumaczyć. Jak pytałam czasem, skąd to się bierze, to słyszałam... Bo tak pasuje. 😁. Frustracja zatem narastała.

Teraz dzięki kursowi mogę sobie sama robić prosty akompaniament, nawet wiem jak zabrać się za improwizacje. Mogę zacząć coś tworzyć, bawić się muzyką z pełną świadomością. W kursie najlepsze było to, że było wszystko przez instruktorów dobrze wytłumaczone. W sposób prosty. Bez niepotrzebnego zawracania głowy nieistotnymi rzeczami kurs szybko i skutecznie doprowadza do celu.
Marcel Niedojadlo
Marcel NiedojadloPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Te dwa miesiące szkoły pianina to wspaniała przygoda, która oprócz przyjemności dała również wymierne efekty. W czerwcu, kiedy zapisywałem się na kurs, nie miałem bladego pojęcia o grze na pianinie i nigdy przedtem nie przeszło mi przez myśl, że mogę osiągnąć jakikolwiek poziom.

Dzięki kursowi udało mi się opanować minimum wiedzy, które pozwala usiąść do instrumentu i grać w miarę proste utwory oczywiście z nut. Pomimo krótkiego okresu kursu przekazana została nam duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jestem przekonany, że prawdopodobnie nigdy by to nie nastąpiło bez świetnie prowadzonych lekcji - Dominikę i Marka (pisze to były pedagog). Wielkie dzięki dla nich.

Mając szczęście, że nie rozstaje się z kursem pianina, od jutra rozpoczynając Kurs Tworzenia Akompaniamentu mam nadzieję wznieść się na wyżyny "wirtuozerii "😀😀😀
Jolanta Supel
Jolanta SupelPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest super, widać ze prowadzony przez profesjonalistów, rzetelnie przygotowany z wielkim zaangażowaniem. Bardzo przystępnie podane informacje, zrozumiałe dla każdego Jestem zachwycona i dziekuje
Paweł Szkotak
Paweł SzkotakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Bardzo polecam, tym którzy zaczynają od zera i tym, którzy już mieli kontakt z pianinem. Fachowość, zaangażowanie i pasja prowadzących otworzą przed każdym drzwi do krainy Muzyki.
Gosia Sylwestrzak
Gosia SylwestrzakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed rozpoczęciem nauki w Szkole Pianina znałam trochę nuty i potrafiłam rozczytać linię melodyczną prawej i lewej ręki łatwych utworów. Jednak nigdy nie udawało mi się zagrać utworu we właściwym tempie i w całości na dwie ręce. To była bariera, przez którą nie potrafiłam przebrnąć samodzielnie. Bardzo chciałam grać, ale nie wiedziałam jak.

Nauka w Szkole Pianina okazała się dla mnie wielką muzyczną przygodą. Kilka miesięcy poznawania zaczarowanego świata nut i tajemnych znaków, godziny spędzone przy pianinie i ogromna radość, że można.......

Można nie tylko zagrać z nut, ale też stworzyć swoją własną improwizację, czy akompaniament do ulubionego utworu. To się naprawdę działo!!!

Dominika, Marek - dziękuję Wam za przekazaną wiedzę, liczne wskazówki i ogromne zaangażowanie oraz za możliwość spełniania moich muzycznych marzeń. Bez Was trwałabym na takim etapie gry na pianinie, który do niczego nie prowadził.
Damian Boć
Damian BoćPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed rozpoczęciem kursu potrafiłem tylko "odgrywać" proste utwory ucząc się ich z poradników na YouTube typu Turorial Synthesia, nie mając zupełnie świadomości, o jakiejkolwiek teorii. W połowie piosenki dopadał kryzys, odstawiałem klawisze na jakiś czas, a gdy znów natchnęło mnie, by spróbować ponownie, nie pamiętałem już nic z tego co się wcześniej nauczyłem. I tak parę razy. Błędne koło 🙁

Szukając inspiracji, trafiłem na kanał YouTube Marka i Dominiki, który uświadomił mnie o istnieniu kursu online 🙂 Pomyślałem, że warto z pianinem spróbować raz jeszcze tylko w bardziej zorganizowany sposób. Zainwestowałem w nowe pianino i zapisałem się na kurs. Po pierwszych lekcjach i godzinach spędzonych przy pianinie wiedziałem, że to była dobra decyzja 🙂

Kurs pokazał mi, jak powinna wyglądać sesja ćwiczeniowa. Wytłumaczył mi podstawową teorię muzyki w tak przystępny sposób, że ktoś taki jak ja, czyli z zerową wiedzą na start był w stanie to zrozumieć. Dzięki kursowi potrafię rozszyfrowywać zapis nutowy, co wcześniej wydawało się wiedzą tajemną. I ogólnie bardzo zwiększyła się moja świadomość muzyki 🙂

Bardzo fajnie było rozwijać się wspólnie z całą muzyczną społecznością i wspólnie śledzić swoje postępy 🙂 Dziękuję Marek Zacharewicz i Dominika Burzyńska za tak dobry kurs i cenne rady ❤ Kurs spodobał mi się na tyle, by teraz spróbować swoich sił w kolejnym, czyli STA 🙂
Magdalena Palacz
Magdalena PalaczPianino od Podstaw
Czytaj więcej
Materiały do tego kursu sprawiają, że chce się ćwiczyć. Okazuje się, że początkujący potrafi zagrać utwory, które wydają się nie do zagrania. A ćwiczenia techniczne mogą być zabawne, bo nagle ćwiczy się świadome oszukiwanie leniwego mózgu 😄.

Serdecznie polecam ten kurs każdemu, kto marzy o nauczeniu się gry na pianinie! To się da zrobić w każdym wieku!!!
Marcin Maciejewski
Marcin MaciejewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Od Lutego 2020 rozpocząłem moją przygodę z pianinem. Nie wiedziałem, którą drogę nauki wybrać. Jednak po skorzystaniu z darmowego kursu "Zacznij grać na pianinie" oraz wyzwaniu "Odpal akordy", mój wybór padł właśnie na Szkołę Pianina.

To niesamowite jak wiele dał mi ten kurs. Nie potrafiłem niczego zagrać na pianinie. Teraz grywam swoje ulubione utwory i uczę się nowych z nut. Mogę jedynie gorąco polecić kursy Marka i Dominika ❤ A sam nie mogę się już doczekać kolejnych.
Paulina Kubik
Paulina KubikPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed przystąpieniem do kursu próbowałam grać na własną rękę, a to z jakichś aplikacji, bądź filmów na youtubie. Potrafiłam coś zagrać, ale nie rozumiałam kompletnie zapisu nutowego, co się skąd bierze, dlaczego jedną nutę gramy dłużej, inną krócej, co oznaczają te wszystkie znaczki 😛, po prostu jak przenieść muzykę z papieru na instrument.

Kurs daje ogromną dawkę podstawowej wiedzy, wszystko jest przedstawione w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Uczymy się teorii, techniki gry, otrzymujemy wiele przydatnych materiałów do nauki oraz dostajemy wskazówki odnośnie prowadzenia sesji ćwiczeniowych i tego co robić, by dalej się rozwijać.

Dominika i Marek zawsze służą pomocą, widać, że mają w sobie pasję i lubią to robić. Na kursie i w grupie panuje luźna i bezstresowa atmosfera. Ogólnie polecam każdemu i z niecierpliwością czekam na kontynuację kursu 🎼😊
Piotr Szymczyk
Piotr SzymczykPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed kursem Pianino Od Podstaw grałem kilka miesięcy na keyboardzie, ucząc się sam z podręczników Mieczysława Niemiry. Doszedłem do pewnego etapu kiedy stwierdziłem, że sam dalej swoich umiejętności nie rozwinę. Przeglądając internet, natrafiłem na Szkołę Pianina. Obejrzałem kilka darmowych lekcji, jakie prezentowali Marek i Dominika. Bez dwóch zdań przekonali mnie, że jest to właściwa droga dla mnie.

Podczas nauki na kursie Pianino od Podstaw przede wszystkim nauczyłem się czytania nut z klucza basowego. W kluczu wiolinowym poprawiłem szybkość czytania nut, poprawiłem również swoją technikę gry. Nauczyłem się tworzyć prosty akompaniament do utworów. To wszystko dzięki naszym Nauczycielom: Dominice i Markowi, którzy z racji swej ogromnej wiedzy potrafią w prosty sposób wytłumaczyć wszystkie zagadnienia muzyczne. Pomagają nam cały czas, dają cenne rady i wskazówki dla każdego, kto dołączy do kursu.

Wszystkim Wam dziękuję za wspaniałe chwile na kursie Pianino od Podstaw i mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnych kursach Szkoły Pianina. Do zobaczenia w kursie Sztuka Tworzenia Akompaniamentu. 😀
Waldemar Pianist
Waldemar PianistPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Na Szkołę Pianina natrafiłem przypadkiem, gdy szukałem na YouTube informacji na temat tworzenia własnych melodii. Gdy zobaczyłem pierwszy filmik na temat Trzech schematów akompaniamentu do utworu Canon in D, nie sądziłem, że można w tak prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć, jak zagrać dany utwór na pianinie. Od razu sprawdziłem jakie inne filmy są dostępne i byłem pod wrażeniem. Pod filmikiem była krótka informacja o Szkole Pianina. Wszedłem w podany link i moja przygoda się rozpoczęła…

Najpierw skorzystałem z dwóch darmowych kursów: Zacznij Grać na Pianinie i Odpal Akordy, gdyż byłem bardzo sceptycznie nastawiony i myślałem, że bez lekcji prywatnych z nauczycielem nie ma możliwości nauczyć się grać na pianinie. Po skończeniu darmowych kursów zrozumiałem, że byłem w błędzie. Nie sądziłem, że materiały mogą być tak profesjonalnie przygotowane, że nawet laik się tego nauczy. Nie sądziłem również, że można stworzyć taki nastrój. Mimo braku nauczyciela fizycznie przy mnie, czułem, jakby ktoś mówił tylko do mnie i był blisko.

Niesamowite… powiedziałem i musiałem od razu spróbować, bo o ryzyku już nie myślałem. Miałem tylko dylemat co wybrać: Pianino od Podstaw czy Sztuka Tworzenia Akompaniamentu. Serce wołało o drugi kurs, a rozum – pierwszy. Kurs Pianino Od Podstaw okazał się strzałem w dziesiątkę. Udało mi się uporządkować całą podstawową wiedzę muzyczną. Była ona przedstawiona w prosty i przystępny sposób. Po raz pierwszy zacząłem nagrywać swoje wykonania. Na początku zadawałem sobie pytanie, po co to robić? Dzięki Dominice i Markowi mogłem zobaczyć, nad czym popracować i jak wygląda moja dotychczasowa gra na instrumencie. Dzięki grupie na FB mogłem zobaczyć, jak inni studenci radzą sobie z podobnymi problemami. Zobaczyłem ile takich osób jak ja, jest pasjonatami muzycznymi i że nie jestem sam, że są inni, którzy chcą spełnić swoje dawne niespełnione marzenia.

Dzięki Wam udało mi się zrobić pierwszy krok. Nauka i cenne uwagi, jakie otrzymałem zarówno od Dominiki jak i Marka prowadziły mnie przez cały kurs z taką łatwością, że nie mogłem w to uwierzyć, że to już koniec. Wiem, że triole jeszcze nie są perfekcyjne, ale dam radę 😊.

Dzięki cennym radom wiem jak uczyć się w prosty sposób każdego, nawet skomplikowanego utworu. Nie sądziłem, że jest to takie proste. Ale wiem też, że systematyczność codziennej gry jest podstawą i życzę wszystkim uczącym się wytrwałości.

Teraz czas na drugi kurs, który już zakupiłem i czekam na inne, szczególnie Pianino Nie Od Podstaw. Trzymajcie się i do zobaczenia niebawem… Jeszcze raz dziękuję…

Sztuka Tworzenia Akompaniamentu

Gabriela Patoła
Gabriela PatołaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Dziękuję Dominika Burzyńska & Marek Zacharewicz za wszystko: profesjonalizm, wszelką pomoc, poświęcony czas, ogromne wsparcie, życzliwość... Mogłabym tak wymieniać bez końca, aż by mnie noc tu zastała😂 To były bardzo wartościowe 3 miesiące, które niestety zbyt szybko minęły. Na pewno wykorzystam ogrom wiedzy, którą mi przekazaliście. Ten kurs jest GENIALNY, najlepszy, na jaki się zdecydowałam😘 Dziękuję także całej naszej wyjątkowej grupie, która tworzą ludzie z pasją <3 -za dobre rady, za to, że jesteście. Cieszę się, że byłam częścią takiej społeczności.😀😘😘
Marta Szafruga
Marta SzafrugaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs spełnił moje oczekiwania❗️ Właściwie to przeszedł moje oczekiwania❗️❗️❗️ Pozwolił na spełnienie mojego marzenia od lat - przesiąść się z keyboardu na pianino 🎼🎼🎼 Chciałam podziękować za świetne podejście, profesjonalizm, za super porady, za inspiracje i podpowiedzi.

Kurs Sztuka Tworzenia Akompaniamentu polecam w 100% i czekam na kolejny kurs 😁😁😁 dziękuję z całego serca ♥️♥️♥️ i pozdrawiam muzycznie 🎼🎼🎼
Jolanta Motylińska
Jolanta MotylińskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs: Sztuka Tworzenia Akompaniamentu (STA) to wspaniała MUZYCZNA PRZYGODA – całe bogactwo praktyki z niezbędnymi elementami teorii w jednym miejscu.

Dominika i Marek dzielą się swoim doświadczeniem. Sami pokonali już wszelkie trudności, a teraz pokazują, jak wszystko w muzyce jest zharmonizowane (wręcz z matematyczną dokładnością). Gdy pozna się te zasady, to tworzenie improwizacji i aranżacji znanych utworów, a nawet własnych kompozycji przestaje być problemem.

Są jednak dwa warunki: trzeba zacząć naukę, a potem systematycznie pracować (licząc cały czas na wsparcie Dominiki oraz Marka). Filmy szkoleniowe z udziałem Dominiki i Marka są wysokiej jakości, przystępne i przemyślane. Dodatkowe materiały porządkują przekazywane treści. Ćwiczenia oraz prace domowe są potrzebne i bardzo rozwijają oraz doskonalą umiejętności.

Dziękuję za ten wspaniały pomysł, jakim jest Szkoła Pianina i możliwość uczenia się przez Internet!
Jolanta Motylińska
Jolanta MotylińskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Twa gra na klawiszach radości nie daje?
– Tu Szkoła Pianina bardzo się przydaje!

Filmy, materiały, bonusy, spotkania,
Wspólna (wciąż aktywna) grupa nauczania.

Dominika z Markiem chętnie Ci pomogą,
Dzięki Ich zajęciom pójdziesz swoją drogą.

Niestraszne Ci będą: skale i tonacja,
Przeróżne akordy, także aranżacja.

Poznasz wiele pojęć, genialne ćwiczenia,
A prace domowe – dadzą do myślenia…

Przewroty akordów i koło kwintowe,
Niech Cię nie przerażą, nawet gdy są nowe.

Wszystko jest potrzebne, dobrze w czasie zgrane,
By Twoje utwory pięknie były grane.

Zatem śmiało ruszaj do Świata Muzyki,
Słuchaj dobrych porad: Marka, Dominiki…

Gdy dojdziesz do mety, nie będziesz zmęczony.
– Kwartał zajęć minął! – Jesteś zaskoczony?!

Dźwięki już spod palców zgrabnie, wartko płyną,
Przy improwizacji szybko chwile miną.

Zapomnisz o troskach, szarej codzienności,
To jest czar STA-kursu, który w „necie” gości.
Poprzedni
Następny
Jacek Szymczak
Jacek SzymczakSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs STA przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Wszystkie materiały są świetnej jakości i to zarówno w sferze technicznej i wizualnej, ale przede wszystkim merytorycznej. Na poszczególnych etapach kursu odczuwa się potężną dawkę solidnych przygotowań i przemyśleń co do jego zawartości. Dzięki temu wszystko składa się w logiczną całość a każdy odbiorca, bez względu na to, na jakim etapie nauki gry się aktualnie znajduje, jest w stanie czerpać garściami realną wartość.

Forma sukcesywnie udostępnianych modułów pozwala każdemu przerabiać program nauki, w swoim tempie co jest tak istotne w dzisiejszych czasach. Wraz z aktualnymi potrzebami pojawiały się też dodatkowe lekcje bonusowe. Co więcej, nawet zawartość samego kursu została w czasie jego trwania rozszerzona o jeden dodatkowy moduł. Zatem jest to poziom elastyczności, z jakim nie spotkałem się nigdzie indziej.

Kurs STA to przede wszystkim przygoda pod czujnym okiem Dominiki i Marka, którzy na każdym kroku oferują swoje wsparcie i zarażają pozytywną energią. Według mnie to właśnie ich otwartość i przede wszystkim dostępność jest najsilniejszą stroną kursu. Do każdego studenta podchodzą indywidualnie, żadnego pytania nie pozostawiają bez odpowiedzi.

W moim przypadku kurs udowadnia też, że na naukę nigdy nie jest za późno, a żeby osiągnąć cel, wystarczy odrobinę wytrwałości i zaangażowania. Motywację skutecznie podtrzymuje też fantastyczna społeczność na grupie. Ludzie o tej samej pasji, jak nikt inny świadomi, z jakimi trudnościami można spotkać się podczas nauki gry na pianinie i niezwykle wspierający.

Dzięki temu wsparcie jest podwójne (a nawet potrójne, bo nauczycieli jest przecież dwoje) a człowiek szybko czuje się, jakby był otoczony grupą muzycznych przyjaciół. Naprawdę polecam. 🎵
KI Gosh
KI GoshSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Każdemu polecam kurs Sztuka Akompaniamentu. Wskazówki gry są czytelnie i jasno podane. Prowadzący bardzo życzliwi. Jestem w trakcie realizacji modułów. Marek i Dominika cierpliwie czekają i służą pomocą. Bardzo im za to dziękuję. Pokochałam tę szkołę całym sercem.❤
Grzegorz Chodkiewicz
Grzegorz ChodkiewiczSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs STA zmobilizował mnie do częstszego grania na pianinie, jak również uporządkował moją rozproszoną wiedzę z Zasad Muzyki. Lekcje super - krótko, zwięźle i na temat a praktyka w „rękach” zainteresowanego, bo bez systematycznego ćwiczenia niewiele będzie. Dziękuje za motywacje i biorę się do pracy😀
Magdalena Palacz
Magdalena PalaczSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nareszcie zrozumiałam, dlaczego współbrzmień pewnych klawiszy da się słuchać a innych nie. Tak wytłumaczonej teorii muzyki właśnie szukałam. Przystępnie i przejrzyście. Ten podręcznik to moje nowe hobby 🙂 Po dołożeniu przygotowanych ćwiczeń człowiekowi w transie nie chce wstawać od pianina. To się na serio da. Może w słoniowym albo koalowym tempie postępu, ale się daje! Kawał dobrej roboty! Bardzo się cieszę, że trafiłam do Tej Społeczności.
Natalia Watkowska
Natalia WatkowskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Ten kurs to jest strzał w dziesiątkę. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, chociaż miałam obawy czy dam radę. Z Waszą pomocą nie mogło być inaczej! Co prawda zostały mi 3 zadania do nagrania, ale przeszłam przez wszystkie moduły i aż smutno, że to już koniec 🙁

Dzięki Wam spełniłam swoje marzenie i mogę w końcu akompaniować sobie do śpiewania! Więc będę pewnie jeszcze czasem Wam coś wrzucać😀

Najlepsze w kursie dla mnie było to, że w dowolnym momencie mogłam przerabiać każdy z modułów, czasem cofać, gdy czegoś nie rozumiałam i ćwiczyć razem z Wami!🙂 Do tego mega czytelne i piękne materiały, spotkania live no i co najważniejsze fantastyczny kontakt z Wami! Nic tylko polecać 🙂

Dziekuję🥰😘
Asia Skręt
Asia SkrętSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kilkanaście tygodni temu kiedy zastanawiałam się nad zakupem kursu, zadawałam sobie kilka pytań: Czy faktycznie wyciągnę coś z tego kursu? Czy będzie miało one jakieś indywidualne podejście? Czy możemy serio poprawić swoją grę, jeśli nauczyciel nie siedzi przy nas i nie obserwuje nas na bieżąco? Czy taka nauka przez internet w ogóle ma sens? Nie znałam odpowiedzi ale, zaryzykowałam (co nie zdarza się często!) i teraz już wiem, że na te pytania mogę odpowiedzieć TAK!!!

Zdecydowanie wyciągnęłam dużo wiedzy! Zarówno teoretycznej, której bardzo mi brakowało (teraz wszystko jest ładnie uporządkowane w formie podręcznika, więc łatwo do czegoś wrócić) jak i praktycznej oczywiście! Jako że byłam bardzo początkująca na początku kursu, nie sądziłam, że będę w stanie przerobić wszystko na bieżąco, i faktycznie zakończyć kurs swoim własnym akompaniamentem (myślałam, że zrobię to trochę później) ale nie! Przy klarownych instrukcjach, przy pracy krok po kroku, przy różnych wariantach prac domowych (trudniejsze/łatwiejsze/ekstra zadania) i oczywiście przy mojej systematycznej pracy byłam w stanie przejść cały kurs 'od razu' (chociaż wiadomo, że będę jeszcze do niego wracać ;p ).

Uważam, że cotygodniowe moduły dodają motywacji, dzięki nim łatwiej się zmobilizować. Dzięki temu pracujemy systematycznie, a cała wiedza nie jest nagle zrzucana na nas na raz (myślę że to mogłoby być czasem przytłaczające). Każdy jednak może pracować w swoim tempie, i nie ma stresu, że deadline na zadanie domowe jest nieprzekraczalny.. Ta elastyczność jest bardzo fajna!

Czy odnalazłam w kursie indywidualne podejście, o które martwiłam się wcześniej? ALEŻ TAK! To dla mnie niesamowite, ale Dominika i Marek odpisywali na każdą naszą pracę domową, każde wideo czy posta, z ich radami co poprawić, co ulepszyć, ale i z pochwałami i zachętą do dalszej pracy

. Często przy nauce online nasi instruktorzy to tylko postacie z wideo, które regularnie do nas mówią, ale my nie możemy mówić do nich.. Tutaj to coś kompletnie innego! Naprawdę przez cały ten kurs czułam obecność instruktorów, wiedząc, że zawsze dostanę feedback czy odpowiedź na pytanie, które akurat mnie trapi, no i wsparcie na naszej drodze nauki (bo słowa mobilizacji czy pochwały są równie istotne). I to zwykle bardzo szybko!

Do tego sama grupa facebook'owa.. Zwykle nie udzielam się publicznie, ale, znowu - zaryzykowałam i znalazłam grono przemiłych osób! Które razem z Dominiką i Markiem wspierają, ale też inspirują czy po prostu podzielają te same problemy z poszczególnymi zadaniami. Myślę, że to świetny pomysł, że taka społeczność istnieje, i dlatego Wam, drodzy kursowicze bardzo dziękuje! <3

Ale przede wszystkim dziękuję Wam, Dominiko i Marku, że zrobiliście tak rzetelny, ale i 'prosty w obsłudze' kurs, który na pewno poszerzył moje zdolności i pianistyczne horyzonty, który motywował mnie do codziennej nauki (zdecydowanie pobiłam rekordy czasu spędzonego przy pianinie podczas tego kursu ;p ) i który naprawdę wiele mnie nauczył! DZIĘKUJĘ BARDZO!!!! <3
Katarzyna Jędral
Katarzyna JędralSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Chwilę mi zajęło, aby zastanowić się nad opinią i obrać ją w odpowiednie słowa, bo napisać, że kurs jest świetny to za mało. Na kurs trafiłam przypadkiem. Myślę jednak, że nie był to przypadek - bo jak to, akurat reklama pojawia się wtedy gdy kupiłam pianino i chcę spełnić swoje marzenie jakim jest nauka gry? Hmmm…😊 Można powiedzieć, że kurs zaczynałam całkowicie od podstaw, tzn. miałam jakieś podstawy muzyczne, bo śpiewałam w chórach, ale była to wiedza bardzo intuicyjna i zdecydowanie niepłynna 😊 Szkoły muzycznej nie skończyłam – nawet nie zaczęłam 😉 więc tak zaczynałam od podstaw. Z samym graniem miałam przygodę - ale bardzo przelotną na jakimś kursie wokalnym. Jednak wtedy nie miałam w domu swojego instrumentu, a godzinę instrumentu na zjazdach raz w miesiącu nie można nazwać nauką gry.

Dobra to teraz o samym kursie. Jeżeli jesteś zmotywowany i chcesz się nauczyć gry na pianinie, to nauka online nie będzie dla Ciebie przeszkodą ( niektórym może się wydawać nierealne, aby nauczyć się grać poprzez szkolę działająca tylko w Internecie - też się nad tym zastanawiałam, ale zaryzykowałam – chociaż po całym kursie uważam, że żadnym ryzykiem to nie było – i jestem mega zadowolona ).

Wydaję mi się, że materiał jest przekazywany bardzo przejrzyście i jasno. Jeżeli coś było dla mnie nowością, to było tak czytelnie przedstawiane, że trafiało 😉, natomiast jeżeli były jakieś zagadnienia, o których wiedziałam i miałam pojęcie, wcale nie było to nudne, a raczej układało w mojej głowie wiedzę 😊. Do tego materiały – podręcznik, ćwiczenia- przygotowane w przejrzystej i przystępnej formie.

Państwo Dominika i Marek to ludzie na swoim miejscu. Zawsze mili, uprzejmi i widać w nich pasję, a co najważniejsze w przypadku prowadzenia szkoły, umieją tę pasję przekazać i się nią dzielić 😊 .

Dzięki kursowi mogę siąść do pianina i mając akordy zagrać wszystko 😊 oczywiście wymaga to mojej pracy, płynności, systematyczności, ale wiem dzięki szkole co z czym jeść, aby wyszło z tego coś, czego da się słuchać i z czego sama ja jestem zadowolona 😊. Cóż tu dużo mówić, dzięki Szkole Pianina nauczyłam się grać na pianinie, nauczyłam się akompaniować. Teraz już tylko moja praca w tym, aby rozwijać się jeszcze bardziej.

Na koniec zostawiam komentarz na temat ludzi biorących udział w kursie, którzy czynnie udzielają się na grupie FB. Myślę, że jacy prowadzący takich ludzi przyciągają 😉 Naprawdę grupa jest przyjazna, ktoś zawsze zostawi przychylny komentarz, co nie wydaję mi się przesadnym słodzeniem 😊, a szczerą opinią i chęcią tworzenia przyjaznej atmosfery.

Jeżeli chociaż przeszła Ci tylko jedna myśl, aby zapisać się na kurs, a może zacząłeś się zastanawiać czy warto – to TAK ! Nie zastanawiaj się dłużej tylko zapisuj i działaj. Jestem przekonana, że nie będziesz żałował.
Ewelina Gałecka
Ewelina GałeckaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Opowiem Wam moją historię ze Sztuką Tworzenia Akompaniamentu...

Od dawna chciałam się nauczyć improwizować, po prostu siadać przy pianinie i grać, ale jednocześnie nie bardzo wierzyłam w to, że jestem w stanie się tego nauczyć. Gram na gitarze i pianinie, więc muzyka i jako taka wiedza muzyczna nie są mi obce, a jednak nie po drodze mi było z improwizacją. Któregoś dnia przeglądając fb przewinęła mi się reklama "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" - nie działają na mnie takie reklamy, ale ta nie dawała mi spokoju i kliknęłam...

Nigdy nie działam pochopnie, zawsze milion razy się zastanawiam, czy warto. Czy ja w ogóle mogę się nauczyć improwizować? - to pytanie ciągle siedziało mi w głowie. No targały mną różne emocje, ale w końcu się zdecydowałam i powiem Wam, że to była NAJLEPSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU!

Przechodziłam już wiele kursów i na żywo, i online, ale ten jest po prostu wyjątkowy. Zalety? - nie znajdziesz tu miejsca na nudę - przez cały czas kursu będziesz zmotywowany, a jak Ci motywacja spadnie to Dominika i Marek już będą wiedzieli, co z Tobą zrobić 🙂 - znajdziesz tu merytoryczną wiedzę, która jest dawkowana powoli i przyczynia się do bardzo dobrych efektów Twojej pracy - nie zostaniesz zasypany gruzem niepotrzebnej wiedzy. Wszystko, czego się nauczysz będziesz potem wykorzystywać. - zdobędziesz ogrom wiedzy niezbędnej do zagrania czego tylko zechcesz - nie ma szans, żebyś czegoś nie zrozumiał - Marek i Dominika najtrudniejsze zagadnienia tłumaczą w taki sposób, że od razu wszystko pojmiesz. Jeśli nawet nie pojmiesz za pierwszym razem, to masz szansę odtworzyć filmik 5 i 10 razy, a nawet go zwolnić. Jeśli to nie pomoże, możesz napisać do Marka czy Dominiki, a na pewno wyjaśnią Ci to, czego nie zrozumiałeś. To tylko kilka zalet. Resztę sam/a znajdziesz, jak się zapiszesz na ten kurs. NAPRAWDĘ WARTO!

Zanim zaczęłam kurs "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" grałam potulnie z nut (to też istotna wiedza), ale nie potrafiłam wyjść poza nie, nie miałam odwagi, trząchało mną, jak się pomyliłam i zagrałam nie tę nutkę co trzeba - ta "choroba" już mi minęła 🙂 Zobaczyłam, że w mojej głowie są takie pokłady melodii, że do tej pory tego nie pojmuję. Ciągle coś nucę, siadam do pianina i tworzę - teraz to najlepsza zabawa. No tego to bym się po sobie nie spodziewała.

Tyle lat szperania, szukania jakichś materiałów, które pozwolą mi okiełznać tę harmonię i nic...A tu zaledwie kwartał, który minął nie wiadomo kiedy, a ja tworzę. I co jeszcze? Wszystko to robię ŚWIADOMIE! To jest CUDOWNE!

Co było dla mnie najlepsze? NAJlepsi, NAJcudowniejsi są twórcy "Sztuki Tworzenia Akompaniamentu" - Marek i Dominika, bo dzięki Nim mogłam przeżyć tę niezwykłą przygodę i spełnić moje marzenie. Do tej pory nie wierzę, że potrafię stworzyć coś sama od początku do końca. Powoli to do mnie dociera...

Jeżeli tu jesteście, to nie marnujcie więcej czasu, zapiszcie się na kurs "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" i też przeżyjcie cudowną przygodę. Pozdrowionka, Ewelina
Justyna Tysia Bocka
Justyna Tysia BockaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Ten kurs to dla mnie ogromne wyzwanie. Jestem z tych co, gdy biorą się za naukę nowej umiejętności, szybko się nudzą, zniechęcają, jeśli nie widzą konkretnych efektów pracy. Ciężko poza tym samemu zmotywować się, by codziennie usiąść do instrumentu i poćwiczyć. Ten kurs to przede wszystkim motywacja. Widząc zaangażowanie ludzi tu na grupie i to, że Marek Zacharewicz i Dominika Burzyńska faktycznie słuchają tego, co nagrałam, dają cenne wskazówki, sami "pilnują terminów" wrzucania nowych modułów, dzielą się z nami w relacjach na facebooku czy Instagramie, że dla nich to też wyzwanie tworzyć ten kurs i starają się z całych sił, by w ich szkole propagować wartościowe treści, a nie jakieś pitu pitu. Człowiek taki jak ja dostaje kopa "Oni się starają dla Ciebie i dla siebie, weź zrób coś z sobą kobieto!":D

Przed kursem było tak, że coś już wiedziałam, coś tam zagrałam, ale to było takie chodzenie we mgle...Czegoś w mojej grze brakowało. To wszystko było takie chaotyczne. Czasami myślałam, że po prostu to jest moje maksimum możliwości, lepiej nie będzie, nie ma się co łudzić, że zacznę lepiej grać. Ale z pomocą przyszła Szkoła Pianina! W końcu ktoś pokazał, po co są te wszystkie (niby nudne) ćwiczenia. Że to ma sens! W końcu ktoś usystematyzował wiedzę, pokazał krok po kroku, co z czego wynika. Bez zbędnego przyspieszania. Wiem, że przede mną jeszcze wieeele pracy, ale już wiem, jak tę pracę zaprogramować.

Co było najlepsze? Ciężko wybrać, bo wszystkie treści były potrzebne, ważne, wartościowe. Myślę sobie, że mi najbardziej pomogły moduły, w których były pokazane poszczególne schematy - baza, z której teraz można czerpać, kombinować, zmieniać, po prostu tworzyć coś innego.

Muszę jeszcze podziękować wszystkim uczestnikom kursu! Wiem, że zabrzmi to trochę banalnie, trochę może żałośnie, ale taka jest prawda, że moja samoocena jeśli chodzi o umiejętności muzyczne, zawsze była taka sobie. Coś umiesz, coś wiesz, ale lepiej się nie wychylaj, bo to, co tworzysz, wcale nie jest jakieś warte poklasku. Możdżerem to ty nie jesteś, więc weź się schowaj ;p Dodawałam tu swoje wypociny, z obawą, że wcale nie spotkam się z aprobatą. Bałam się, że zostanę wyśmiana lub zignorowana. Dlatego bardzo Wam dziękuję, za każde miłe słowo, każdą opinię z serducha, bo to też miało ogromny wpływ na to, że miałam coraz większą chęć do działania.

DZIĘKUJĘ! I liczę, że to nie ostatni kurs ze Szkoły Pianina, w którym brałam udział. Liczę, że stworzycie coś jeszcze, byśmy razem mogli dalej się rozwijać 🙂
Grażyna Gru
Grażyna GruSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Drodzy Dominiko i Marku!

Piszę tak, bo naprawdę tacy się staliście - myślę, że nie tylko dla mnie ale i dla większości uczestników tego kursu. Wasze profesjonalne podejście, świetny dobór materiału oraz niewątpliwa umiejętność przekazywania wiedzy , jest tym, z czym nie spotykamy się na co dzień. I za to z serca Wam dziękuję. Wiem doskonale , że jeszcze dużo pracy przede mną, ale teraz mam już podstawy do samodzielnej pracy. A i sama świadomość tego, że w razie czego jesteście i pomożecie – jest budująca.

Dla mnie - granie tak dla siebie, dla przyjemności - jest niewątpliwą frajdą i daje takiego pozytywnego „kopa”. Dzięki Wam , mogę teraz czerpać radość „tworzenia”, odtwarzania, wymyślania, łączenia różnych schematów… i ogólnie bawienia się muzyką.

Jedyne co mogę żałować, to tego, że nie miałam możliwości przejścia takiego kursu wcześniej – lata świetlne temu, gdy zaczynałam swoją przygodę z pianinem. Ale cóż…takie czasy. No, a skoro na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno – szczerze namawiam jeszcze niezdecydowanych, do zapisania się. Nie pożałujecie!

Tak na koniec dodam tylko – że macie u mnie takiego muzycznego Oscara: za pomysł , realizację , kulturę, poziom etc – czyli ogólnie mówiąc – za całokształt.

Czyli – THE WINNER IS (tutaj raczej ARE)…Dominika i Marek!!!
Katarzyna Jaśkiel
Katarzyna JaśkielSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
W dzieciństwie ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia na pianinie. Niestety, z różnych życiowych przyczyn, musiałam zaniechać gry na pianinie. Po piętnastu latach postanowiłam dać szansę jeszcze raz instrumentowi - potrzebowałam mocno nowej perspektywy na muzykę, do tej pory zajmowałam się tylko produkcją muzyczną, ale brakowało mi w niej indywidualności, artykulacji. Pomyślałam, że dam szansę temu kursowi.

Zaczęła się dziać absolutna magia - okazało się, że moja wiedza muzyczna i poczucie instrumentu cały czas we mnie były, potrzebowałam tylko odpowiedniego podejścia, by je odblokować i odkryć w sobie na nowo. Marek i Dominika pokazali mi, w jak prosty sposób można tworzyć piękne aranżacje. Krok po kroku odkrywałam, jak wykorzystywać wiedzę teoretyczną do ekspresji samego siebie w muzyce.

Bardzo dużo wieczorów spędziłam, wymyślając własne progresje i wzruszając się nad pięknem tych dźwięków. Byłam w szoku, że to tkwiło we mnie tyle lat, a ja nie miałam kompletnie pojęcia jak to wykorzystać. Wiele wieczorów upłynęło też na samodzielnych improwizacjach. W sumie od rozpoczęcia kursu (zaczęłam w maju - nie udało mu się ukończyć w terminie ze względu na napięty grafik) napisałam 8 utworów, zaczęłam też się udzielać na klawiszach w swoim zespole (dotąd byłam tylko wokalistką).

Przede wszystkim jestem szalenie wdzięczna Markowi i Dominice za rozbudzenie we mnie miłości do instrumentu na nowo. Moja gra na pewno nie jest na dobrym poziomie, potrzebuje dużo czasu, by wymyślać akompaniamenty. Ale nie przeszkadza mi to kompletnie - cieszę się, że nawiązałam znowu duchowe połączenie z instrumentem. Cieszę się, że ten kurs wyzwolił we mnie tyle kreatywności - zobaczyłam, że żeby grać ładnie na pianinie i tworzyć interesującą muzykę, nie trzeba umiejętności wirtuoza. Wystarczy serce, trochę zapału i ciężkiej pracy. Dzięki temu możemy stworzyć własny, niepowtarzalny świat w muzyce, który nikt nam nie odbierze.

Marku i Dominiko, bardzo dziękuję Wam za stworzenie tego fantastycznego kursu. Zawdzięczam Wam coś więcej niż tylko nabycie nowych umiejętności. Dzięki Wam przeżyłam dużo radości i odkryłam na nowo swoją tożsamość w muzyce.

Pozdrawiam Was serdecznie, róbcie więcej materiałów, jesteście w tym bardzo dobrzy i świat Was potrzebuje 🙂
Monika Stec
Monika StecSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Polecam gorąco Sztukę Tworzenia Akompaniamentu! Mega praktyczne wskazówki i wszelkiego rodzaju podstawy do szybkiej nauki tworzenia akompaniamentu. Mąż kończył szkole muzyczną i nie potrafi zrobić najprostszego akompaniamentu, a już o graniu bez nut nie wspominając.

Myślę, że największym atutem kursu jest to, że kursant zaczyna swoją wiedzę uzupełniać i wykorzystywać ją wreszcie do twórczego, własnoręcznego tworzenia muzyki. Wreszcie akordy zaczynają dosłownie ożywać i nasza muzyka zaczyna odzwierciedlać to co nam w duszy gra. Polecam!
Wojciech Elszyn
Wojciech ElszynSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Co tu dużo mówić... Sztuka Tworzenia Akompaniamentu to wartościowe, dobrze przygotowane materiały. Solidnie przekazana wiedza, ciekawe, przemyślane ćwiczenia, które spełniają swoją rolę, o ile oczywiście ktoś poważnie traktuje udział w kursie. A wiem co mówię, bo sam prowadzę szkolenia online.

Do tego Dominika i Marek – niezwykle sympatyczni, otwarci i komunikatywni, świetnie przygotowani merytorycznie prowadzący, zawsze chętni do pomocy, zawsze udzielający informacji zwrotnych, a także przesyłający indywidualne wskazówki. Widać, że leży im na sercu to, by uczestnicy naprawdę rozwijali swoje umiejętności, nawet jeśli pytania, czy problemy nie dotyczą bezpośrednio zagadnienia aktualnie omawianego w kursie.

Jestem na TAK, TAK!!! Będę też pierwszą osobą, która zapisze się na kolejne organizowane przez nich kursy :-). Polecam każdemu!!!
Agnieszka Jurkowska
Agnieszka JurkowskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Jestem w trakcie kursu "Sztuka tworzenia akompaniamentu". Od pierwszych minut spotkania online zainspirowali mnie prowadzący. Pełni pasji, energii... trochę ja lata temu 🙂 Chwilę walczyłam sama ze sobą czy inwestować, ale to był wybór trafiony w punkt.

Bardzo czytelny przekaz informacji podczas lekcji, świetna motywacja prowadzących oraz kursowiczów. W każdej chwili można uzyskać informacje zwrotne w razie wątpliwości.

Szczerze polecam. Każdemu, kto ma chwilę zawahania w podjęciu decyzji, naprawdę nie ma nad czy się zastanawiać. "Kilka" klawiszy, wykupiony kurs i do przodu. Spełniajcie marzenia. Moje z dzieciństwa właśnie realizuję.
Agata Kolinska
Agata KolinskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Ogromnie się cieszę, że trafiłam na ten kurs- to jest to czego potrzebowałam! Uczyłam się grać na pianinie przez kilka lat jako dziecko ale powrót po 20 latach nie był łatwy. Szukałam na własną rękę informacji w Internecie, zaliczyłam kursy internetowe, używałam aplikacji wspomagających naukę, oglądałam różnych muzycznych youtuberów ale to wciąż nie pozwalało mi na samodzielną grę, a pochłaniało wiele czasu.

Jeszcze połowa kursu STA przede mną, a ja już widzę kolosalne postępy. Kurs zawiera również dużo teorii, dzięki temu wszystko zaczęło mi się w końcu rozjaśniać. Marek, Dominika- jestescie najlepsi‼ 10/10
Anita Zgagacz
Anita ZgagaczSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Nagrywanie filmów na FB okazało wspaniałą zabawą i wreszcie udało się nagrać filmiki z moją małą twórczością, które dostaną dzieci w spadku 🙂😃

To Wy wszyscy jesteście wspaniałą motywacją do ćwiczeń, bo łączy nas wspólna pasja, jaką jest MUZYKA 🙂 😄

28 lat temu ukończyłam pierwszy stopień szkoły muzycznej i przez następne trzy lata palcem nie szturchnęłam nawet jednego klawisza. Potem zdarzały się chwile przy pianinie (przegrywanie wcześniej wyuczonych utworów ze szkoły) i cisza na kolejne, hmmm ponad 20 lat. W końcu przeprosiłam pianinko i skomponowałam covid blues i coś tam jeszcze bardziej jazzowego. A potem pojawił się kurs Dominiki i Marka. Pomyślałam, że będzie świetny do przypomnienia sobie teorii, która już dawno wyleciała z głowy a bez niej ani rusz w świecie muzyki. Interwały, gamy molowe, durowe, akordy, koło kwintowe, inne terminy muzyczne oraz różnorakie ćwiczenia na paluchy... Świetnie ogarnięty materiał i przekazany w jasny i przejrzysty sposób dla nowicjuszy i tych, co już kiedyś mieli do czynienia z grą na pianinie.

Co mi dał kurs? Przede wszystkim motywację do bawienia się muzyką na co dzień. Dzięki Wam pianistom/słuchaczom/ krytykom w jednym nabrałam jeszcze większej ochoty na tworzenie, bo to tutaj po raz pierwszy przełamałam się i podzieliłam w tak licznym gronie tym, co mi w duszy GRA.
Paweł Marchewka
Paweł MarchewkaSztuka Tworzenia Akompaniamnetu
Czytaj więcej
Przystąpiłem do kursu Sztuka Tworzenia Akompaniamentu, ponieważ szukałem nowych wyzwań. Samo granie melodii z akordami już mnie nieco nudziło. W końcu trzeba się cały czas rozwijać 😉 Pierwszy raz uczestniczyłem w jakimkolwiek kursie online, ale się nie zawiodłem. Materiały są przygotowane bardzo profesjonalnie, a prowadzący (jak i grupowicze) niezwykle sympatyczni 🙂 Sam nie wiem kiedy dobrnąłem do końca, te kilkanaście tygodni zleciało jak z bicza strzelił.

Myślę, że ten kurs pobudził moją muzyczną wyobraźnię i nieco rozjaśnił mi zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne muzyki. Teraz tworząc akompaniament, na pewno będę robił to bardziej świadomie i bez nerwów, że coś mi nie brzmi (jak to było do tej pory).

Bardzo fajnym pomysłem są też te comiesięczne spotkania na wideo czacie, gdzie można zapytać o wszystko co Cię nurtuje w muzyce 🙂

Przed kursem musiałem sam szukać gdzieś po różnych stronach informacji czy to z teorii muzyki czy z "praktyki". Było to dosyć uciążliwe. W tym kursie wszystko jest wyjaśnione w bardzo przejrzysty sposób, tak że nawet osoby z niewielką wiedzą muzyczną spokojnie dadzą sobie radę, a wszelkie wątpliwości można wyjaśnić właśnie na spotkaniach wideo.

Jeśli pojawi się kurs będący np rozwinięciem tego kursu, bądź też taki, który mnie muzycznie zainteresuje to na pewno się zapiszę 😉
Magda Pilawska
Magda PilawskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Nie polecam tego kursu osobom, które chcą stać w miejscu🤪 Nie odnajdą się tutaj również malkontenci, którzy twierdzą, że "się nie da".

Dominika i Marek ciągle motywują i motywują.... Kiepskie doznania czekają wielbicieli chaosu, gdyż program jest perfekcyjnie przygotowany.

Poza tym później to już na nic nie ma czasu, bo chce się grać i grać.. I kto to wszystko wytrzyma?
Anna Kitszel
Anna KitszelSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs w mojej opinii jest doskonały. Spełnił w 100% i jeszcze więcej moje oczekiwania. Na początku myślałam, że pewnie nie dam rady go ukończyć, gdyż moje umiejętności są zbyt ograniczone. A jednak. Kurs jest doskonale przygotowany pod względem merytorycznym.

Informacje na lekcjach są przekazywane w sposób jasny i pięknie zobrazowane. Wielkie bogactwo przykładów na każdym etapie powoduje, że chcąc-niechcąc nabiera się wprawy w temacie. Kurs zmienił moje spojrzenie na muzykę, widzę akordy i progresje. Szczególnie zachwyca mnie to w muzyce, że poważniej dostrzegam i podziwiam to np. w muzyce Chopina-co pozwoli mi opracować np improwizacje jego utworów.

Pomysł z nagrywaniem filmików jest genialny. To skłania do pracy nad sobą i kontroli własnego wykonania. Jednym słowem polecam i gratuluję Nauczycielom pomysłu. Nauczycielom, którzy mają cierpliwość do swoich uczniów i pięknie nas prowadzą. Zachwycona Annna Kitszel
PS.szkoda ,że już koniec.

Świąteczny Kurs Gry na Pianinie

Łucja Czarnecka
Łucja CzarneckaŚwiąteczny Kurs gry na pianinie: poziom 2+3
Czytaj więcej
Mistrzowska aranżacja Dominiki i Marka... Mizerna cicha. Coś tak wzruszającego i pięknego, że magicznie jest nawet próbować to grać. Za każdym razem mam ciarki na plecach. Dla tej jednej aranżacji warto by było wykupić cały kurs.

Jest też taka aranżacja w poziomie 3 (Jingle Bells), która niesamowicie mi się podoba; a przy jej nauce czuję nie tylko trud i satysfakcję z każdego nauczonego kawałka, ale też przy poszczególnych powtórzeniach naprawdę się bawię.
Gosia Awizen
Gosia AwizenŚwiąteczny kurs gry na pianinie: poziom 1+2+3
Czytaj więcej
Wykupiłam od razu 3 poziomy kursu, bo co sobie będę żałować 😍 Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia, mój syn także, więc cóż może być lepszego od wspólnego śpiewu przy akompaniamencie pianina. Uwielbiamy śpiewać, muzyka nam w tym kompletnie nie przeszkadza 😁 🙈😂

To wspaniały pomysł, aby stworzyć taki kurs, jestem za niego bardzo Wam wdzięczna 🙏💖

Planuję się dobrze bawić podczas nauki i cieszę się, że będę to robić w tak doborowym towarzystwie 😍🥳☺️

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2020 MuseNote Media Sp. z o.o.

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.