Jesteś częścią Szkoły Pianina!

Dziękujemy, Ci z całego serca, że jesteś z nami! Jeżeli bierzesz udział w jednym z naszych programów, podziel się opinią na jego temat. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne

Zobacz co mówią inni zadowoleni Studenci

Agnieszka Majewska
Agnieszka MajewskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Polecam z całego serca ! Bardzo fajne podejście do trybu nauki. Samemu można kontrolować kiedy i jak można ćwiczyć. Fantastyczna opieka instruktorów. W każdym momencie nauki czy ćwiczeń służą radą i pomocą. W swoim tempie można opanować pierwsze granie i czytanie utworów z nut. Pozwala to na spokojną pracę nad swoimi ulubionymi, ale na początek prostymi melodiami. Spotykamy się co jakiś czas online by jeszcze lepiej się zrozumieć i bardziej pogłębić swoją wiedzę. Instruktorzy weryfikują twoje umiejętności i postępy w nauce a poza tym łączy nas świetna ciepła atmosfera i wspaniałe poczucie humoru. Gorąco polecam !!! 🙂 Dzięki temu programowi dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki w nauce gry na pianinie i zaczniesz grac na pianinie pierwsze melodie!
Karolina Kazimierczak
Karolina KazimierczakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Zakupiłam ten kurs całkiem spontanicznie, pomyślałam sobie, że będę w stanie coś "pobrzdąkać" na pianinie przy okazji...ot tak, potem pomyślałam, że będę miała więcej pojęcia jak pilnować nauki córy, która zaczęła przygodę ze szkołą muzyczną. Potem.... przyznaję, że Kurs przerósł to, na co się nastawiałam 🙂 Jego największą zaletą jest jego forma on-line i wielkie, wielkie wsparcie Twórców -Marka i Dominiki, ludzi pełnych energii! Gotowe materiały do pracy, zeszyty ćwiczeń, e-booki, nuty, przygotowane w minimalistycznej i prostej formie. Moduły to zbiór lekcji krótkich i bardzo konkretnych, bez zbędnego przedłużania czy zanudzania:) Jeżeli są osoby wahające się, to spieszę donieść, iż warto, naprawdę warto! Całe życie marzyłam o tym by coś umieć zagrać na pianinie, miałam do czynienia z muzyką, a nigdy nikt mi nie wytłumaczył teorii muzycznej jak tutaj, no i umiem z nut zagrać, wow! 🙂 Każdy będzie umiał, naprawdę!!! To kurs, który robię dla siebie, więc nie chce mieć przysłowiowego bata nad sobą, chce mieć konstruktywne wsparcie - co więcej czuje, że takie mam! Marzenia spełniają się tylko wtedy kiedy damy im szansę!!! Ja w 2020 roku "cisnę" swoją naukę gry w swoim tempie i Wam polecam!
Paweł Walczyk
Paweł WalczykPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
W dobie 100000 kursów o tej samej tematyce, ludzie szukają czegoś wyjątkowego, coś, co sprawi, że wybierzemy właśnie ten kurs. Tak też i ja szukałem czegoś, co pomoże mi nauczyć się grać na pianinie, nie wydam na to fortuny i będę czuł, że ktoś, kto stworzył ten kurs, jest ze mną, a nie tylko zebrał forsę i tyle jego udziału. Po obejrzeniu darmowych filmów na yt postanowiłem kupić kurs (w końcu mam te 30 dni zwrotu więc żadne to ryzyko)

Zaraz po zakupie kursu otrzymałem pierwszy znak tego, że twórcy wciąż są ze mną, że nie traktują nas jak liczb, ale z każdym są w prywatnej relacji. Znakiem tym było nagranie z imiennym podziękowaniem za zakup kursu.

Pomyślałem sobie - wreszcie znalazłem miejsce, grupę, której będę częścią.

Sam kurs w sobie jest przygotowany w bardzo przemyślany sposób. Początek kursu ma Cię upewnić w tym, że gra na pianinie to twoja pasja, hobby i miłość. Nie dostajesz na dzień dobry 50 stron teorii muzycznej, tylko siadasz do pianina i grasz, grasz, grasz, a potem powoli zaczynasz wciągać wiedzę i nawet nie wiesz kiedy zagrasz swój pierwszy utwór z nut. Lekcje są krótkie, lecz treściwe, przystosowane do życia w biegu, który funduje nam los. Marek i Dominika są nie tylko nauczycielami, ale i przyjaciółmi, chętnie pomagają i angażują się z całej siły w ten projekt.

Kilka razy chciałem odpuścić, bo przez brak czasu na granie czułem, że to bez sensu. Wtedy rozmawialiśmy, szukaliśmy strategii jak zyskać czas na granie itp. Widzę w sobie realne postępy, których nie daje oglądanie yt albo granie na programie do nauki gry (a testowałem ich wiele). Tutaj mam dokładnie opisane krok po kroku co i jak, zawsze mogę zapytać, poprosić o dokładniejsze wyjaśnienie. Mogę podzielić się z moją klawiszową rodziną nagraniem i usłyszeć słowa wsparcia. Mogę podzielić się problemem związanym z muzyką i otrzymam historię innych jak sobie dali radę. Będąc w grupie Pianino Od Podstaw, wiem, że oprócz samej nauki na pianinie otrzymuje bonusowo społeczność, która sprawia, że chcę się więcej i więcej. Że mój trener to nie komputer, tylko żywy człowiek gotowy pomóc i że on naprawdę wie, co robi i zna się na rzeczy.

Szczerze polecam każdemu, kto chce grać i czuć się członkiem muzycznej rodziny. Każdemu, kto chce nauczyć się grać na pianinie krok po kroku.
Jacek Szymczak
Jacek SzymczakSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs STA przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Wszystkie materiały są świetnej jakości i to zarówno w sferze technicznej i wizualnej, ale przede wszystkim merytorycznej. Na poszczególnych etapach kursu odczuwa się potężną dawkę solidnych przygotowań i przemyśleń co do jego zawartości. Dzięki temu wszystko składa się w logiczną całość a każdy odbiorca, bez względu na to, na jakim etapie nauki gry się aktualnie znajduje, jest w stanie czerpać garściami realną wartość.

Forma sukcesywnie udostępnianych modułów pozwala każdemu przerabiać program nauki, w swoim tempie co jest tak istotne w dzisiejszych czasach. Wraz z aktualnymi potrzebami pojawiały się też dodatkowe lekcje bonusowe. Co więcej, nawet zawartość samego kursu została w czasie jego trwania rozszerzona o jeden dodatkowy moduł. Zatem jest to poziom elastyczności, z jakim nie spotkałem się nigdzie indziej.

Kurs STA to przede wszystkim przygoda pod czujnym okiem Dominiki i Marka, którzy na każdym kroku oferują swoje wsparcie i zarażają pozytywną energią. Według mnie to właśnie ich otwartość i przede wszystkim dostępność jest najsilniejszą stroną kursu. Do każdego studenta podchodzą indywidualnie, żadnego pytania nie pozostawiają bez odpowiedzi.

W moim przypadku kurs udowadnia też, że na naukę nigdy nie jest za późno, a żeby osiągnąć cel, wystarczy odrobinę wytrwałości i zaangażowania. Motywację skutecznie podtrzymuje też fantastyczna społeczność na grupie. Ludzie o tej samej pasji, jak nikt inny świadomi, z jakimi trudnościami można spotkać się podczas nauki gry na pianinie i niezwykle wspierający.

Dzięki temu wsparcie jest podwójne (a nawet potrójne, bo nauczycieli jest przecież dwoje) a człowiek szybko czuje się, jakby był otoczony grupą muzycznych przyjaciół. Naprawdę polecam. 🎵
Marta Gryszko
Marta GryszkoPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Polecam gorąco, bo sama jestem w połowie ich ogólnego kursu gry na pianinie (składa się z 11 modułów). Łatwo przyswaja się teorię i szybko przechodzi do pierwszych ćwiczeń, ale najważniejszy jest podział materiału na krótkie lekcje, dzięki czemu łatwiej jest regularnie siadać do pianina.
Marta Szafruga
Marta SzafrugaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs spełnił moje oczekiwania❗️ Właściwie to przeszedł moje oczekiwania❗️❗️❗️ Pozwolił na spełnienie mojego marzenia od lat - przesiąść się z keyboardu na pianino 🎼🎼🎼 Chciałam podziękować za świetne podejście, profesjonalizm, za super porady, za inspiracje i podpowiedzi.

Kurs Sztuka Tworzenia Akompaniamentu polecam w 100% i czekam na kolejny kurs 😁😁😁 dziękuję z całego serca ♥️♥️♥️ i pozdrawiam muzycznie 🎼🎼🎼
Marlena Winiarska
Marlena WiniarskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Po raz pierwszy zdecydowałam się na kurs internetowy. Kurs "Pianino od Podstaw" w Szkole Pianina to profesjonalny zbiór teorii i praktyki w jednym miejscu. Informacje zawarte w kursie są przejrzyste, konkretne i pomocne, a forma kursu oraz jego dostępność bardzo korzystna.

Każda lekcja przeprowadziła mnie krok po kroku przez wszystkie moduły, a pracę domowe pozwoliły utrwalić zdobyta wiedzę, ale i sprawdzić dotychczasowe umiejętności.

Kurs w Szkole Pianina to skondensowana wiedza w bardzo przystępnej cenie. Oprócz świetnego przygotowania merytorycznego wzorowo oceniam samych prowadzących. Indywidualne podejście, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie to drugie imię tej szkoły

Dominika i Marek w rzetelny sposób udzielali niezbędnych i cennych wskazówek, co pozwoliło mi tworzyć własny akompaniament. 😊 Kurs przeszedł moje oczekiwania. 😊 Polecam z całego serca ♥
Antonina Cichy
Antonina CichyPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Zgrabnie zaprojektowany kurs nauki gry na pianinie dla osób, które mają apetyt na rozwój swoich pasji i umiejętności. Zdecydowanie dla tych, którzy nie wierzą, że można zacząć tę niezwykłą przygodę z pianinem dopiero w wieku dorosłym! Kurs obejmuje w zasadzie wszystko od doradztwa w zakupie sprzętu, przez naukę czytania i grania z nut, po wszelką pomoc w zakresie technicznym gry na pianinie. Jak w każdej pasji liczy się praktyka i systematyczność, na co Marek i Dominika kładą szczególny nacisk, a dzięki temu na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać! Kurs jest zdecydowanie "flexible" - dostosowany do pędu życia w XXI wieku (tak jest u mnie). Jeśli wydaje Ci się, że już wszystko, co magiczne w Twoim życiu minęło, daj sobie jeszcze jedną szansę, bo dla gry na pianinie naprawdę warto. Ja znalazłam ten kurs przez przypadek, napisałam do Marka także przez przypadek, by dowiedzieć się nieco więcej i ocenić swoje możliwości. Tyle że w życiu tak naprawdę nic nie dzieje się przez przypadek. Polecam! Tosia
Maciej Kowalewski
Maciej KowalewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest spełnieniem marzeń o rozpoczęciu przygody z muzyką i grą na pianinie. Kurs typu "must have". Prowadzący Marek i Dominika są fantastyczną dwójką młodych ludzi z ambicjami na ciągły rozwój i pozytywne przekazywanie wiedzy kursantom. Przedstawiona wiedza pozwoliła mi poznać podstawy gry, muzyki oraz rozwijać moje nowo nabyte umiejętności. Przejście kursu było ogromną przyjemnością i radością. Dzięki Wam w moim domu zagościła radość nie tylko z gry, ale i ze słuchania muzyki. Dziękuję Wam za spełnienie mojego marzenia!!! Pozdrawiam i Polecam Wszystkim niezdecydowanym.
Agnieszka Lejb
Agnieszka LejbPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest niesamowitą przygodą, a wsparcie Dominiki i Marka bezcenne. To dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia i to w tak przyjemnym wydaniu. Jest w nim wszystko, czego potrzeba, aby zacząć, rozwijać się i zdobywać umiejętności. Wystarczy tylko trochę chęci i systematyczności a postępy widać bardzo szybko i co najważniejsze nie spodziewałam się, że jestem w stanie już od samego początku grać, coraz fajniejsze utwory i to zaczynając od zera bez żadnej wiedzy i doświadczenia! Polecam❤❤❤
Gabriela Patoła
Gabriela PatołaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Dziękuję Dominika Burzyńska & Marek Zacharewicz za wszystko: profesjonalizm, wszelką pomoc, poświęcony czas, ogromne wsparcie, życzliwość... Mogłabym tak wymieniać bez końca, aż by mnie noc tu zastała😂 To były bardzo wartościowe 3 miesiące, które niestety zbyt szybko minęły. Na pewno wykorzystam ogrom wiedzy, którą mi przekazaliście. Ten kurs jest GENIALNY, najlepszy, na jaki się zdecydowałam😘 Dziękuję także całej naszej wyjątkowej grupie, która tworzą ludzie z pasją <3 -za dobre rady, za to, że jesteście. Cieszę się, że byłam częścią takiej społeczności.😀😘😘
Marcin Maciejewski
Marcin MaciejewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Od Lutego 2020 rozpocząłem moją przygodę z pianinem. Nie wiedziałem, którą drogę nauki wybrać. Jednak po skorzystaniu z darmowego kursu "Zacznij grać na pianinie" oraz wyzwaniu "Odpal akordy", mój wybór padł właśnie na Szkołę Pianina.

To niesamowite jak wiele dał mi ten kurs. Nie potrafiłem niczego zagrać na pianinie. Teraz grywam swoje ulubione utwory i uczę się nowych z nut. Mogę jedynie gorąco polecić kursy Marka i Dominika ❤ A sam nie mogę się już doczekać kolejnych.
Jolanta Motylińska
Jolanta MotylińskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Twa gra na klawiszach radości nie daje?
– Tu Szkoła Pianina bardzo się przydaje!

Filmy, materiały, bonusy, spotkania,
Wspólna (wciąż aktywna) grupa nauczania.

Dominika z Markiem chętnie Ci pomogą,
Dzięki Ich zajęciom pójdziesz swoją drogą.

Niestraszne Ci będą: skale i tonacja,
Przeróżne akordy, także aranżacja.

Poznasz wiele pojęć, genialne ćwiczenia,
A prace domowe – dadzą do myślenia…

Przewroty akordów i koło kwintowe,
Niech Cię nie przerażą, nawet gdy są nowe.

Wszystko jest potrzebne, dobrze w czasie zgrane,
By Twoje utwory pięknie były grane.

Zatem śmiało ruszaj do Świata Muzyki,
Słuchaj dobrych porad: Marka, Dominiki…

Gdy dojdziesz do mety, nie będziesz zmęczony.
– Kwartał zajęć minął! – Jesteś zaskoczony?!

Dźwięki już spod palców zgrabnie, wartko płyną,
Przy improwizacji szybko chwile miną.

Zapomnisz o troskach, szarej codzienności,
To jest czar STA-kursu, który w „necie” gości.
KI Gosh
KI GoshSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Każdemu polecam kurs Sztuka Akompaniamentu. Wskazówki gry są czytelnie i jasno podane. Prowadzący bardzo życzliwi. Jestem w trakcie realizacji modułów. Marek i Dominika cierpliwie czekają i służą pomocą. Bardzo im za to dziękuję. Pokochałam tę szkołę całym sercem.❤

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2019 Marek Zacharewicz Media

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.