Jesteś częścią Szkoły Pianina!

Dziękujemy, Ci z całego serca, że jesteś z nami! Jeżeli bierzesz udział w jednym z naszych programów, podziel się opinią na jego temat. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne

Zobacz co mówią inni zadowoleni Studenci

Aneta Falkowska
Pianino Od Podstaw

Karolina Kazimierczak
Pianino Od Podstaw

Agnieszka Majewska
Agnieszka MajewskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Polecam z całego serca ! Bardzo fajne podejście do trybu nauki. Samemu można kontrolować kiedy i jak można ćwiczyć. Fantastyczna opieka instruktorów. W każdym momencie nauki czy ćwiczeń służą radą i pomocą. W swoim tempie można opanować pierwsze granie i czytanie utworów z nut. Pozwala to na spokojną pracę nad swoimi ulubionymi, ale na początek prostymi melodiami. Spotykamy się co jakiś czas online by jeszcze lepiej się zrozumieć i bardziej pogłębić swoją wiedzę. Instruktorzy weryfikują twoje umiejętności i postępy w nauce a poza tym łączy nas świetna ciepła atmosfera i wspaniałe poczucie humoru. Gorąco polecam !!! 🙂 Dzięki temu programowi dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki w nauce gry na pianinie i zaczniesz grac na pianinie pierwsze melodie!
Karolina Kazimierczak
Karolina KazimierczakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Zakupiłam ten kurs całkiem spontanicznie, pomyślałam sobie, że będę w stanie coś "pobrzdąkać" na pianinie przy okazji...ot tak, potem pomyślałam, że będę miała więcej pojęcia jak pilnować nauki córy, która zaczęła przygodę ze szkołą muzyczną. Potem.... przyznaję, że Kurs przerósł to, na co się nastawiałam 🙂 Jego największą zaletą jest jego forma on-line i wielkie, wielkie wsparcie Twórców -Marka i Dominiki, ludzi pełnych energii! Gotowe materiały do pracy, zeszyty ćwiczeń, e-booki, nuty, przygotowane w minimalistycznej i prostej formie. Moduły to zbiór lekcji krótkich i bardzo konkretnych, bez zbędnego przedłużania czy zanudzania:) Jeżeli są osoby wahające się, to spieszę donieść, iż warto, naprawdę warto! Całe życie marzyłam o tym by coś umieć zagrać na pianinie, miałam do czynienia z muzyką, a nigdy nikt mi nie wytłumaczył teorii muzycznej jak tutaj, no i umiem z nut zagrać, wow! 🙂 Każdy będzie umiał, naprawdę!!! To kurs, który robię dla siebie, więc nie chce mieć przysłowiowego bata nad sobą, chce mieć konstruktywne wsparcie - co więcej czuje, że takie mam! Marzenia spełniają się tylko wtedy kiedy damy im szansę!!! Ja w 2020 roku "cisnę" swoją naukę gry w swoim tempie i Wam polecam!
Paweł Walczyk
Paweł WalczykPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
W dobie 100000 kursów o tej samej tematyce, ludzie szukają czegoś wyjątkowego, coś, co sprawi, że wybierzemy właśnie ten kurs. Tak też i ja szukałem czegoś, co pomoże mi nauczyć się grać na pianinie, nie wydam na to fortuny i będę czuł, że ktoś, kto stworzył ten kurs, jest ze mną, a nie tylko zebrał forsę i tyle jego udziału. Po obejrzeniu darmowych filmów na yt postanowiłem kupić kurs (w końcu mam te 30 dni zwrotu więc żadne to ryzyko)

Zaraz po zakupie kursu otrzymałem pierwszy znak tego, że twórcy wciąż są ze mną, że nie traktują nas jak liczb, ale z każdym są w prywatnej relacji. Znakiem tym było nagranie z imiennym podziękowaniem za zakup kursu.

Pomyślałem sobie - wreszcie znalazłem miejsce, grupę, której będę częścią.

Sam kurs w sobie jest przygotowany w bardzo przemyślany sposób. Początek kursu ma Cię upewnić w tym, że gra na pianinie to twoja pasja, hobby i miłość. Nie dostajesz na dzień dobry 50 stron teorii muzycznej, tylko siadasz do pianina i grasz, grasz, grasz, a potem powoli zaczynasz wciągać wiedzę i nawet nie wiesz kiedy zagrasz swój pierwszy utwór z nut. Lekcje są krótkie, lecz treściwe, przystosowane do życia w biegu, który funduje nam los. Marek i Dominika są nie tylko nauczycielami, ale i przyjaciółmi, chętnie pomagają i angażują się z całej siły w ten projekt.

Kilka razy chciałem odpuścić, bo przez brak czasu na granie czułem, że to bez sensu. Wtedy rozmawialiśmy, szukaliśmy strategii jak zyskać czas na granie itp. Widzę w sobie realne postępy, których nie daje oglądanie yt albo granie na programie do nauki gry (a testowałem ich wiele). Tutaj mam dokładnie opisane krok po kroku co i jak, zawsze mogę zapytać, poprosić o dokładniejsze wyjaśnienie. Mogę podzielić się z moją klawiszową rodziną nagraniem i usłyszeć słowa wsparcia. Mogę podzielić się problemem związanym z muzyką i otrzymam historię innych jak sobie dali radę. Będąc w grupie Pianino Od Podstaw, wiem, że oprócz samej nauki na pianinie otrzymuje bonusowo społeczność, która sprawia, że chcę się więcej i więcej. Że mój trener to nie komputer, tylko żywy człowiek gotowy pomóc i że on naprawdę wie, co robi i zna się na rzeczy.

Szczerze polecam każdemu, kto chce grać i czuć się członkiem muzycznej rodziny. Każdemu, kto chce nauczyć się grać na pianinie krok po kroku.
Justyna Tysia Bocka
Justyna Tysia BockaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Ten kurs to dla mnie ogromne wyzwanie. Jestem z tych co, gdy biorą się za naukę nowej umiejętności, szybko się nudzą, zniechęcają, jeśli nie widzą konkretnych efektów pracy. Ciężko poza tym samemu zmotywować się, by codziennie usiąść do instrumentu i poćwiczyć. Ten kurs to przede wszystkim motywacja. Widząc zaangażowanie ludzi tu na grupie i to, że Marek Zacharewicz i Dominika Burzyńska faktycznie słuchają tego, co nagrałam, dają cenne wskazówki, sami "pilnują terminów" wrzucania nowych modułów, dzielą się z nami w relacjach na facebooku czy Instagramie, że dla nich to też wyzwanie tworzyć ten kurs i starają się z całych sił, by w ich szkole propagować wartościowe treści, a nie jakieś pitu pitu. Człowiek taki jak ja dostaje kopa "Oni się starają dla Ciebie i dla siebie, weź zrób coś z sobą kobieto!":D

Przed kursem było tak, że coś już wiedziałam, coś tam zagrałam, ale to było takie chodzenie we mgle...Czegoś w mojej grze brakowało. To wszystko było takie chaotyczne. Czasami myślałam, że po prostu to jest moje maksimum możliwości, lepiej nie będzie, nie ma się co łudzić, że zacznę lepiej grać. Ale z pomocą przyszła Szkoła Pianina! W końcu ktoś pokazał, po co są te wszystkie (niby nudne) ćwiczenia. Że to ma sens! W końcu ktoś usystematyzował wiedzę, pokazał krok po kroku, co z czego wynika. Bez zbędnego przyspieszania. Wiem, że przede mną jeszcze wieeele pracy, ale już wiem, jak tę pracę zaprogramować.

Co było najlepsze? Ciężko wybrać, bo wszystkie treści były potrzebne, ważne, wartościowe. Myślę sobie, że mi najbardziej pomogły moduły, w których były pokazane poszczególne schematy - baza, z której teraz można czerpać, kombinować, zmieniać, po prostu tworzyć coś innego.

Muszę jeszcze podziękować wszystkim uczestnikom kursu! Wiem, że zabrzmi to trochę banalnie, trochę może żałośnie, ale taka jest prawda, że moja samoocena jeśli chodzi o umiejętności muzyczne, zawsze była taka sobie. Coś umiesz, coś wiesz, ale lepiej się nie wychylaj, bo to, co tworzysz, wcale nie jest jakieś warte poklasku. Możdżerem to ty nie jesteś, więc weź się schowaj ;p Dodawałam tu swoje wypociny, z obawą, że wcale nie spotkam się z aprobatą. Bałam się, że zostanę wyśmiana lub zignorowana. Dlatego bardzo Wam dziękuję, za każde miłe słowo, każdą opinię z serducha, bo to też miało ogromny wpływ na to, że miałam coraz większą chęć do działania.

DZIĘKUJĘ! I liczę, że to nie ostatni kurs ze Szkoły Pianina, w którym brałam udział. Liczę, że stworzycie coś jeszcze, byśmy razem mogli dalej się rozwijać 🙂
Marta Gryszko
Marta GryszkoPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Polecam gorąco, bo sama jestem w połowie ich ogólnego kursu gry na pianinie (składa się z 11 modułów). Łatwo przyswaja się teorię i szybko przechodzi do pierwszych ćwiczeń, ale najważniejszy jest podział materiału na krótkie lekcje, dzięki czemu łatwiej jest regularnie siadać do pianina.
Marta Szafruga
Marta SzafrugaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs spełnił moje oczekiwania❗️ Właściwie to przeszedł moje oczekiwania❗️❗️❗️ Pozwolił na spełnienie mojego marzenia od lat - przesiąść się z keyboardu na pianino 🎼🎼🎼 Chciałam podziękować za świetne podejście, profesjonalizm, za super porady, za inspiracje i podpowiedzi.

Kurs Sztuka Tworzenia Akompaniamentu polecam w 100% i czekam na kolejny kurs 😁😁😁 dziękuję z całego serca ♥️♥️♥️ i pozdrawiam muzycznie 🎼🎼🎼
Marlena Winiarska
Marlena WiniarskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Po raz pierwszy zdecydowałam się na kurs internetowy. Kurs "Pianino od Podstaw" w Szkole Pianina to profesjonalny zbiór teorii i praktyki w jednym miejscu. Informacje zawarte w kursie są przejrzyste, konkretne i pomocne, a forma kursu oraz jego dostępność bardzo korzystna.

Każda lekcja przeprowadziła mnie krok po kroku przez wszystkie moduły, a pracę domowe pozwoliły utrwalić zdobyta wiedzę, ale i sprawdzić dotychczasowe umiejętności.

Kurs w Szkole Pianina to skondensowana wiedza w bardzo przystępnej cenie. Oprócz świetnego przygotowania merytorycznego wzorowo oceniam samych prowadzących. Indywidualne podejście, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie to drugie imię tej szkoły

Dominika i Marek w rzetelny sposób udzielali niezbędnych i cennych wskazówek, co pozwoliło mi tworzyć własny akompaniament. 😊 Kurs przeszedł moje oczekiwania. 😊 Polecam z całego serca ♥
Antonina Cichy
Antonina CichyPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Zgrabnie zaprojektowany kurs nauki gry na pianinie dla osób, które mają apetyt na rozwój swoich pasji i umiejętności. Zdecydowanie dla tych, którzy nie wierzą, że można zacząć tę niezwykłą przygodę z pianinem dopiero w wieku dorosłym! Kurs obejmuje w zasadzie wszystko od doradztwa w zakupie sprzętu, przez naukę czytania i grania z nut, po wszelką pomoc w zakresie technicznym gry na pianinie. Jak w każdej pasji liczy się praktyka i systematyczność, na co Marek i Dominika kładą szczególny nacisk, a dzięki temu na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać! Kurs jest zdecydowanie "flexible" - dostosowany do pędu życia w XXI wieku (tak jest u mnie). Jeśli wydaje Ci się, że już wszystko, co magiczne w Twoim życiu minęło, daj sobie jeszcze jedną szansę, bo dla gry na pianinie naprawdę warto. Ja znalazłam ten kurs przez przypadek, napisałam do Marka także przez przypadek, by dowiedzieć się nieco więcej i ocenić swoje możliwości. Tyle że w życiu tak naprawdę nic nie dzieje się przez przypadek. Polecam! Tosia
Maciej Kowalewski
Maciej KowalewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest spełnieniem marzeń o rozpoczęciu przygody z muzyką i grą na pianinie. Kurs typu "must have". Prowadzący Marek i Dominika są fantastyczną dwójką młodych ludzi z ambicjami na ciągły rozwój i pozytywne przekazywanie wiedzy kursantom. Przedstawiona wiedza pozwoliła mi poznać podstawy gry, muzyki oraz rozwijać moje nowo nabyte umiejętności. Przejście kursu było ogromną przyjemnością i radością. Dzięki Wam w moim domu zagościła radość nie tylko z gry, ale i ze słuchania muzyki. Dziękuję Wam za spełnienie mojego marzenia!!! Pozdrawiam i Polecam Wszystkim niezdecydowanym.
Agnieszka Lejb
Agnieszka LejbPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs jest niesamowitą przygodą, a wsparcie Dominiki i Marka bezcenne. To dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia i to w tak przyjemnym wydaniu. Jest w nim wszystko, czego potrzeba, aby zacząć, rozwijać się i zdobywać umiejętności. Wystarczy tylko trochę chęci i systematyczności a postępy widać bardzo szybko i co najważniejsze nie spodziewałam się, że jestem w stanie już od samego początku grać, coraz fajniejsze utwory i to zaczynając od zera bez żadnej wiedzy i doświadczenia! Polecam❤❤❤
Gabriela Patoła
Gabriela PatołaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Dziękuję Dominika Burzyńska & Marek Zacharewicz za wszystko: profesjonalizm, wszelką pomoc, poświęcony czas, ogromne wsparcie, życzliwość... Mogłabym tak wymieniać bez końca, aż by mnie noc tu zastała😂 To były bardzo wartościowe 3 miesiące, które niestety zbyt szybko minęły. Na pewno wykorzystam ogrom wiedzy, którą mi przekazaliście. Ten kurs jest GENIALNY, najlepszy, na jaki się zdecydowałam😘 Dziękuję także całej naszej wyjątkowej grupie, która tworzą ludzie z pasją <3 -za dobre rady, za to, że jesteście. Cieszę się, że byłam częścią takiej społeczności.😀😘😘
Marcin Maciejewski
Marcin MaciejewskiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Od Lutego 2020 rozpocząłem moją przygodę z pianinem. Nie wiedziałem, którą drogę nauki wybrać. Jednak po skorzystaniu z darmowego kursu "Zacznij grać na pianinie" oraz wyzwaniu "Odpal akordy", mój wybór padł właśnie na Szkołę Pianina.

To niesamowite jak wiele dał mi ten kurs. Nie potrafiłem niczego zagrać na pianinie. Teraz grywam swoje ulubione utwory i uczę się nowych z nut. Mogę jedynie gorąco polecić kursy Marka i Dominika ❤ A sam nie mogę się już doczekać kolejnych.
Jolanta Motylińska
Jolanta MotylińskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs: Sztuka Tworzenia Akompaniamentu (STA) to wspaniała MUZYCZNA PRZYGODA – całe bogactwo praktyki z niezbędnymi elementami teorii w jednym miejscu.

Dominika i Marek dzielą się swoim doświadczeniem. Sami pokonali już wszelkie trudności, a teraz pokazują, jak wszystko w muzyce jest zharmonizowane (wręcz z matematyczną dokładnością). Gdy pozna się te zasady, to tworzenie improwizacji i aranżacji znanych utworów, a nawet własnych kompozycji przestaje być problemem.

Są jednak dwa warunki: trzeba zacząć naukę, a potem systematycznie pracować (licząc cały czas na wsparcie Dominiki oraz Marka). Filmy szkoleniowe z udziałem Dominiki i Marka są wysokiej jakości, przystępne i przemyślane. Dodatkowe materiały porządkują przekazywane treści. Ćwiczenia oraz prace domowe są potrzebne i bardzo rozwijają oraz doskonalą umiejętności.

Dziękuję za ten wspaniały pomysł, jakim jest Szkoła Pianina i możliwość uczenia się przez Internet!
Jolanta Motylińska
Jolanta MotylińskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Twa gra na klawiszach radości nie daje?
– Tu Szkoła Pianina bardzo się przydaje!

Filmy, materiały, bonusy, spotkania,
Wspólna (wciąż aktywna) grupa nauczania.

Dominika z Markiem chętnie Ci pomogą,
Dzięki Ich zajęciom pójdziesz swoją drogą.

Niestraszne Ci będą: skale i tonacja,
Przeróżne akordy, także aranżacja.

Poznasz wiele pojęć, genialne ćwiczenia,
A prace domowe – dadzą do myślenia…

Przewroty akordów i koło kwintowe,
Niech Cię nie przerażą, nawet gdy są nowe.

Wszystko jest potrzebne, dobrze w czasie zgrane,
By Twoje utwory pięknie były grane.

Zatem śmiało ruszaj do Świata Muzyki,
Słuchaj dobrych porad: Marka, Dominiki…

Gdy dojdziesz do mety, nie będziesz zmęczony.
– Kwartał zajęć minął! – Jesteś zaskoczony?!

Dźwięki już spod palców zgrabnie, wartko płyną,
Przy improwizacji szybko chwile miną.

Zapomnisz o troskach, szarej codzienności,
To jest czar STA-kursu, który w „necie” gości.
Poprzedni
Następny
Jacek Szymczak
Jacek SzymczakSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs STA przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Wszystkie materiały są świetnej jakości i to zarówno w sferze technicznej i wizualnej, ale przede wszystkim merytorycznej. Na poszczególnych etapach kursu odczuwa się potężną dawkę solidnych przygotowań i przemyśleń co do jego zawartości. Dzięki temu wszystko składa się w logiczną całość a każdy odbiorca, bez względu na to, na jakim etapie nauki gry się aktualnie znajduje, jest w stanie czerpać garściami realną wartość.

Forma sukcesywnie udostępnianych modułów pozwala każdemu przerabiać program nauki, w swoim tempie co jest tak istotne w dzisiejszych czasach. Wraz z aktualnymi potrzebami pojawiały się też dodatkowe lekcje bonusowe. Co więcej, nawet zawartość samego kursu została w czasie jego trwania rozszerzona o jeden dodatkowy moduł. Zatem jest to poziom elastyczności, z jakim nie spotkałem się nigdzie indziej.

Kurs STA to przede wszystkim przygoda pod czujnym okiem Dominiki i Marka, którzy na każdym kroku oferują swoje wsparcie i zarażają pozytywną energią. Według mnie to właśnie ich otwartość i przede wszystkim dostępność jest najsilniejszą stroną kursu. Do każdego studenta podchodzą indywidualnie, żadnego pytania nie pozostawiają bez odpowiedzi.

W moim przypadku kurs udowadnia też, że na naukę nigdy nie jest za późno, a żeby osiągnąć cel, wystarczy odrobinę wytrwałości i zaangażowania. Motywację skutecznie podtrzymuje też fantastyczna społeczność na grupie. Ludzie o tej samej pasji, jak nikt inny świadomi, z jakimi trudnościami można spotkać się podczas nauki gry na pianinie i niezwykle wspierający.

Dzięki temu wsparcie jest podwójne (a nawet potrójne, bo nauczycieli jest przecież dwoje) a człowiek szybko czuje się, jakby był otoczony grupą muzycznych przyjaciół. Naprawdę polecam. 🎵
KI Gosh
KI GoshSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Każdemu polecam kurs Sztuka Akompaniamentu. Wskazówki gry są czytelnie i jasno podane. Prowadzący bardzo życzliwi. Jestem w trakcie realizacji modułów. Marek i Dominika cierpliwie czekają i służą pomocą. Bardzo im za to dziękuję. Pokochałam tę szkołę całym sercem.❤
Grzegorz Chodkiewicz
Grzegorz ChodkiewiczSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs STA zmobilizował mnie do częstszego grania na pianinie, jak również uporządkował moją rozproszoną wiedzę z Zasad Muzyki. Lekcje super - krótko, zwięźle i na temat a praktyka w „rękach” zainteresowanego, bo bez systematycznego ćwiczenia niewiele będzie. Dziękuje za motywacje i biorę się do pracy😀
Magdalena Palacz
Magdalena PalaczSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nareszcie zrozumiałam, dlaczego współbrzmień pewnych klawiszy da się słuchać a innych nie. Tak wytłumaczonej teorii muzyki właśnie szukałam. Przystępnie i przejrzyście. Ten podręcznik to moje nowe hobby 🙂 Po dołożeniu przygotowanych ćwiczeń człowiekowi w transie nie chce wstawać od pianina. To się na serio da. Może w słoniowym albo koalowym tempie postępu, ale się daje! Kawał dobrej roboty! Bardzo się cieszę, że trafiłam do Tej Społeczności.
Natalia Watkowska
Natalia WatkowskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Ten kurs to jest strzał w dziesiątkę. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, chociaż miałam obawy czy dam radę. Z Waszą pomocą nie mogło być inaczej! Co prawda zostały mi 3 zadania do nagrania, ale przeszłam przez wszystkie moduły i aż smutno, że to już koniec 🙁

Dzięki Wam spełniłam swoje marzenie i mogę w końcu akompaniować sobie do śpiewania! Więc będę pewnie jeszcze czasem Wam coś wrzucać😀

Najlepsze w kursie dla mnie było to, że w dowolnym momencie mogłam przerabiać każdy z modułów, czasem cofać, gdy czegoś nie rozumiałam i ćwiczyć razem z Wami!🙂 Do tego mega czytelne i piękne materiały, spotkania live no i co najważniejsze fantastyczny kontakt z Wami! Nic tylko polecać 🙂

Dziekuję🥰😘
Asia Skręt
Asia SkrętSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kilkanaście tygodni temu kiedy zastanawiałam się nad zakupem kursu, zadawałam sobie kilka pytań: Czy faktycznie wyciągnę coś z tego kursu? Czy będzie miało one jakieś indywidualne podejście? Czy możemy serio poprawić swoją grę, jeśli nauczyciel nie siedzi przy nas i nie obserwuje nas na bieżąco? Czy taka nauka przez internet w ogóle ma sens? Nie znałam odpowiedzi ale, zaryzykowałam (co nie zdarza się często!) i teraz już wiem, że na te pytania mogę odpowiedzieć TAK!!!

Zdecydowanie wyciągnęłam dużo wiedzy! Zarówno teoretycznej, której bardzo mi brakowało (teraz wszystko jest ładnie uporządkowane w formie podręcznika, więc łatwo do czegoś wrócić) jak i praktycznej oczywiście! Jako że byłam bardzo początkująca na początku kursu, nie sądziłam, że będę w stanie przerobić wszystko na bieżąco, i faktycznie zakończyć kurs swoim własnym akompaniamentem (myślałam, że zrobię to trochę później) ale nie! Przy klarownych instrukcjach, przy pracy krok po kroku, przy różnych wariantach prac domowych (trudniejsze/łatwiejsze/ekstra zadania) i oczywiście przy mojej systematycznej pracy byłam w stanie przejść cały kurs 'od razu' (chociaż wiadomo, że będę jeszcze do niego wracać ;p ).

Uważam, że cotygodniowe moduły dodają motywacji, dzięki nim łatwiej się zmobilizować. Dzięki temu pracujemy systematycznie, a cała wiedza nie jest nagle zrzucana na nas na raz (myślę że to mogłoby być czasem przytłaczające). Każdy jednak może pracować w swoim tempie, i nie ma stresu, że deadline na zadanie domowe jest nieprzekraczalny.. Ta elastyczność jest bardzo fajna!

Czy odnalazłam w kursie indywidualne podejście, o które martwiłam się wcześniej? ALEŻ TAK! To dla mnie niesamowite, ale Dominika i Marek odpisywali na każdą naszą pracę domową, każde wideo czy posta, z ich radami co poprawić, co ulepszyć, ale i z pochwałami i zachętą do dalszej pracy

. Często przy nauce online nasi instruktorzy to tylko postacie z wideo, które regularnie do nas mówią, ale my nie możemy mówić do nich.. Tutaj to coś kompletnie innego! Naprawdę przez cały ten kurs czułam obecność instruktorów, wiedząc, że zawsze dostanę feedback czy odpowiedź na pytanie, które akurat mnie trapi, no i wsparcie na naszej drodze nauki (bo słowa mobilizacji czy pochwały są równie istotne). I to zwykle bardzo szybko!

Do tego sama grupa facebook'owa.. Zwykle nie udzielam się publicznie, ale, znowu - zaryzykowałam i znalazłam grono przemiłych osób! Które razem z Dominiką i Markiem wspierają, ale też inspirują czy po prostu podzielają te same problemy z poszczególnymi zadaniami. Myślę, że to świetny pomysł, że taka społeczność istnieje, i dlatego Wam, drodzy kursowicze bardzo dziękuje! <3

Ale przede wszystkim dziękuję Wam, Dominiko i Marku, że zrobiliście tak rzetelny, ale i 'prosty w obsłudze' kurs, który na pewno poszerzył moje zdolności i pianistyczne horyzonty, który motywował mnie do codziennej nauki (zdecydowanie pobiłam rekordy czasu spędzonego przy pianinie podczas tego kursu ;p ) i który naprawdę wiele mnie nauczył! DZIĘKUJĘ BARDZO!!!! <3
Katarzyna Jędral
Katarzyna JędralSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Chwilę mi zajęło, aby zastanowić się nad opinią i obrać ją w odpowiednie słowa, bo napisać, że kurs jest świetny to za mało. Na kurs trafiłam przypadkiem. Myślę jednak, że nie był to przypadek - bo jak to, akurat reklama pojawia się wtedy gdy kupiłam pianino i chcę spełnić swoje marzenie jakim jest nauka gry? Hmmm…😊 Można powiedzieć, że kurs zaczynałam całkowicie od podstaw, tzn. miałam jakieś podstawy muzyczne, bo śpiewałam w chórach, ale była to wiedza bardzo intuicyjna i zdecydowanie niepłynna 😊 Szkoły muzycznej nie skończyłam – nawet nie zaczęłam 😉 więc tak zaczynałam od podstaw. Z samym graniem miałam przygodę - ale bardzo przelotną na jakimś kursie wokalnym. Jednak wtedy nie miałam w domu swojego instrumentu, a godzinę instrumentu na zjazdach raz w miesiącu nie można nazwać nauką gry.

Dobra to teraz o samym kursie. Jeżeli jesteś zmotywowany i chcesz się nauczyć gry na pianinie, to nauka online nie będzie dla Ciebie przeszkodą ( niektórym może się wydawać nierealne, aby nauczyć się grać poprzez szkolę działająca tylko w Internecie - też się nad tym zastanawiałam, ale zaryzykowałam – chociaż po całym kursie uważam, że żadnym ryzykiem to nie było – i jestem mega zadowolona ).

Wydaję mi się, że materiał jest przekazywany bardzo przejrzyście i jasno. Jeżeli coś było dla mnie nowością, to było tak czytelnie przedstawiane, że trafiało 😉, natomiast jeżeli były jakieś zagadnienia, o których wiedziałam i miałam pojęcie, wcale nie było to nudne, a raczej układało w mojej głowie wiedzę 😊. Do tego materiały – podręcznik, ćwiczenia- przygotowane w przejrzystej i przystępnej formie.

Państwo Dominika i Marek to ludzie na swoim miejscu. Zawsze mili, uprzejmi i widać w nich pasję, a co najważniejsze w przypadku prowadzenia szkoły, umieją tę pasję przekazać i się nią dzielić 😊 .

Dzięki kursowi mogę siąść do pianina i mając akordy zagrać wszystko 😊 oczywiście wymaga to mojej pracy, płynności, systematyczności, ale wiem dzięki szkole co z czym jeść, aby wyszło z tego coś, czego da się słuchać i z czego sama ja jestem zadowolona 😊. Cóż tu dużo mówić, dzięki Szkole Pianina nauczyłam się grać na pianinie, nauczyłam się akompaniować. Teraz już tylko moja praca w tym, aby rozwijać się jeszcze bardziej.

Na koniec zostawiam komentarz na temat ludzi biorących udział w kursie, którzy czynnie udzielają się na grupie FB. Myślę, że jacy prowadzący takich ludzi przyciągają 😉 Naprawdę grupa jest przyjazna, ktoś zawsze zostawi przychylny komentarz, co nie wydaję mi się przesadnym słodzeniem 😊, a szczerą opinią i chęcią tworzenia przyjaznej atmosfery.

Jeżeli chociaż przeszła Ci tylko jedna myśl, aby zapisać się na kurs, a może zacząłeś się zastanawiać czy warto – to TAK ! Nie zastanawiaj się dłużej tylko zapisuj i działaj. Jestem przekonana, że nie będziesz żałował.
Grażyna Gru
Grażyna GruSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Drodzy Dominiko i Marku!

Piszę tak, bo naprawdę tacy się staliście - myślę, że nie tylko dla mnie ale i dla większości uczestników tego kursu. Wasze profesjonalne podejście, świetny dobór materiału oraz niewątpliwa umiejętność przekazywania wiedzy , jest tym, z czym nie spotykamy się na co dzień. I za to z serca Wam dziękuję. Wiem doskonale , że jeszcze dużo pracy przede mną, ale teraz mam już podstawy do samodzielnej pracy. A i sama świadomość tego, że w razie czego jesteście i pomożecie – jest budująca.

Dla mnie - granie tak dla siebie, dla przyjemności - jest niewątpliwą frajdą i daje takiego pozytywnego „kopa”. Dzięki Wam , mogę teraz czerpać radość „tworzenia”, odtwarzania, wymyślania, łączenia różnych schematów… i ogólnie bawienia się muzyką.

Jedyne co mogę żałować, to tego, że nie miałam możliwości przejścia takiego kursu wcześniej – lata świetlne temu, gdy zaczynałam swoją przygodę z pianinem. Ale cóż…takie czasy. No, a skoro na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno – szczerze namawiam jeszcze niezdecydowanych, do zapisania się. Nie pożałujecie!

Tak na koniec dodam tylko – że macie u mnie takiego muzycznego Oscara: za pomysł , realizację , kulturę, poziom etc – czyli ogólnie mówiąc – za całokształt.

Czyli – THE WINNER IS (tutaj raczej ARE)…Dominika i Marek!!!
Wojciech Elszyn
Wojciech ElszynSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Co tu dużo mówić... Sztuka Tworzenia Akompaniamentu to wartościowe, dobrze przygotowane materiały. Solidnie przekazana wiedza, ciekawe, przemyślane ćwiczenia, które spełniają swoją rolę, o ile oczywiście ktoś poważnie traktuje udział w kursie. A wiem co mówię, bo sam prowadzę szkolenia online.

Do tego Dominika i Marek – niezwykle sympatyczni, otwarci i komunikatywni, świetnie przygotowani merytorycznie prowadzący, zawsze chętni do pomocy, zawsze udzielający informacji zwrotnych, a także przesyłający indywidualne wskazówki. Widać, że leży im na sercu to, by uczestnicy naprawdę rozwijali swoje umiejętności, nawet jeśli pytania, czy problemy nie dotyczą bezpośrednio zagadnienia aktualnie omawianego w kursie.

Jestem na TAK, TAK!!! Będę też pierwszą osobą, która zapisze się na kolejne organizowane przez nich kursy :-). Polecam każdemu!!!
Aneta Falkowska
Aneta FalkowskaPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed kursem byłam w miejscu, gdzie grałam na keyboardzie sztywno z nut...doszłam do pewnego etapu jeszcze za czasów kiedy byłam w gimnazjum i na tym się zatrzymało. Wiadomo, że gra na keyboardzie trochę się różni. Patrzyłam z zazdrością na osoby, które sobie akompaniują na pianinie...Ja nie potrafiłam nawet tak prosto, gdyż nikt mi tego nie potrafił wytłumaczyć. Jak pytałam czasem, skąd to się bierze, to słyszałam... Bo tak pasuje. 😁. Frustracja zatem narastała.

Teraz dzięki kursowi mogę sobie sama robić prosty akompaniament, nawet wiem jak zabrać się za improwizacje. Mogę zacząć coś tworzyć, bawić się muzyką z pełną świadomością. W kursie najlepsze było to, że było wszystko przez instruktorów dobrze wytłumaczone. W sposób prosty. Bez niepotrzebnego zawracania głowy nieistotnymi rzeczami kurs szybko i skutecznie doprowadza do celu.
Marcel Niedojadlo
Marcel NiedojadloPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Te dwa miesiące szkoły pianina to wspaniała przygoda, która oprócz przyjemności dała również wymierne efekty. W czerwcu, kiedy zapisywałem się na kurs, nie miałem bladego pojęcia o grze na pianinie i nigdy przedtem nie przeszło mi przez myśl, że mogę osiągnąć jakikolwiek poziom.

Dzięki kursowi udało mi się opanować minimum wiedzy, które pozwala usiąść do instrumentu i grać w miarę proste utwory oczywiście z nut. Pomimo krótkiego okresu kursu przekazana została nam duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jestem przekonany, że prawdopodobnie nigdy by to nie nastąpiło bez świetnie prowadzonych lekcji - Dominikę i Marka (pisze to były pedagog). Wielkie dzięki dla nich.

Mając szczęście, że nie rozstaje się z kursem pianina, od jutra rozpoczynając Kurs Tworzenia Akompaniamentu mam nadzieję wznieść się na wyżyny "wirtuozerii "😀😀😀
Magdalena Palacz
Magdalena PalaczPianino od Podstaw
Czytaj więcej
Materiały do tego kursu sprawiają, że chce się ćwiczyć. Okazuje się, że początkujący potrafi zagrać utwory, które wydają się nie do zagrania. A ćwiczenia techniczne mogą być zabawne, bo nagle ćwiczy się świadome oszukiwanie leniwego mózgu 😄.

Serdecznie polecam ten kurs każdemu, kto marzy o nauczeniu się gry na pianinie! To się da zrobić w każdym wieku!!!
Paweł Szkotak
Paweł SzkotakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Bardzo polecam, tym którzy zaczynają od zera i tym, którzy już mieli kontakt z pianinem. Fachowość, zaangażowanie i pasja prowadzących otworzą przed każdym drzwi do krainy Muzyki.
Ewelina Gałecka
Ewelina GałeckaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Opowiem Wam moją historię ze Sztuką Tworzenia Akompaniamentu...

Od dawna chciałam się nauczyć improwizować, po prostu siadać przy pianinie i grać, ale jednocześnie nie bardzo wierzyłam w to, że jestem w stanie się tego nauczyć. Gram na gitarze i pianinie, więc muzyka i jako taka wiedza muzyczna nie są mi obce, a jednak nie po drodze mi było z improwizacją. Któregoś dnia przeglądając fb przewinęła mi się reklama "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" - nie działają na mnie takie reklamy, ale ta nie dawała mi spokoju i kliknęłam...

Nigdy nie działam pochopnie, zawsze milion razy się zastanawiam, czy warto. Czy ja w ogóle mogę się nauczyć improwizować? - to pytanie ciągle siedziało mi w głowie. No targały mną różne emocje, ale w końcu się zdecydowałam i powiem Wam, że to była NAJLEPSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU!

Przechodziłam już wiele kursów i na żywo, i online, ale ten jest po prostu wyjątkowy. Zalety? - nie znajdziesz tu miejsca na nudę - przez cały czas kursu będziesz zmotywowany, a jak Ci motywacja spadnie to Dominika i Marek już będą wiedzieli, co z Tobą zrobić 🙂 - znajdziesz tu merytoryczną wiedzę, która jest dawkowana powoli i przyczynia się do bardzo dobrych efektów Twojej pracy - nie zostaniesz zasypany gruzem niepotrzebnej wiedzy. Wszystko, czego się nauczysz będziesz potem wykorzystywać. - zdobędziesz ogrom wiedzy niezbędnej do zagrania czego tylko zechcesz - nie ma szans, żebyś czegoś nie zrozumiał - Marek i Dominika najtrudniejsze zagadnienia tłumaczą w taki sposób, że od razu wszystko pojmiesz. Jeśli nawet nie pojmiesz za pierwszym razem, to masz szansę odtworzyć filmik 5 i 10 razy, a nawet go zwolnić. Jeśli to nie pomoże, możesz napisać do Marka czy Dominiki, a na pewno wyjaśnią Ci to, czego nie zrozumiałeś. To tylko kilka zalet. Resztę sam/a znajdziesz, jak się zapiszesz na ten kurs. NAPRAWDĘ WARTO!

Zanim zaczęłam kurs "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" grałam potulnie z nut (to też istotna wiedza), ale nie potrafiłam wyjść poza nie, nie miałam odwagi, trząchało mną, jak się pomyliłam i zagrałam nie tę nutkę co trzeba - ta "choroba" już mi minęła 🙂 Zobaczyłam, że w mojej głowie są takie pokłady melodii, że do tej pory tego nie pojmuję. Ciągle coś nucę, siadam do pianina i tworzę - teraz to najlepsza zabawa. No tego to bym się po sobie nie spodziewała.

Tyle lat szperania, szukania jakichś materiałów, które pozwolą mi okiełznać tę harmonię i nic...A tu zaledwie kwartał, który minął nie wiadomo kiedy, a ja tworzę. I co jeszcze? Wszystko to robię ŚWIADOMIE! To jest CUDOWNE!

Co było dla mnie najlepsze? NAJlepsi, NAJcudowniejsi są twórcy "Sztuki Tworzenia Akompaniamentu" - Marek i Dominika, bo dzięki Nim mogłam przeżyć tę niezwykłą przygodę i spełnić moje marzenie. Do tej pory nie wierzę, że potrafię stworzyć coś sama od początku do końca. Powoli to do mnie dociera...

Jeżeli tu jesteście, to nie marnujcie więcej czasu, zapiszcie się na kurs "Sztuka Tworzenia Akompaniamentu" i też przeżyjcie cudowną przygodę. Pozdrowionka, Ewelina
Wiesław Gozdecki
Wiesław GozdeckiPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Precyzyjnie zorganizowany kurs. Widać, że prowadzony przez osoby na co dzień zajmujące się uczeniem gry innych. Oprócz zawartości lekcji jest również duże wsparcie merytoryczne i motywujące ze strony prowadzących. Polecam zdecydowanie.

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2019 Marek Zacharewicz Media

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.