Zagrała To Na 5 Dźwiękach – Nie Uwierzysz Jakie To Proste!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą na pianinie lub nigdy nie probowałeś tworzyć własnych melodii? Koniecznie zobacz tę lekcję, w której pokazuje proste schematy dzięki, którym zagrasz piękne melodie, nawet bez znajomości nut!

CO ZNAJDZIESZ W LEKCJI?

W tej lekcji dowiesz się, jak nawet pomimo braku znajomości nut stworzyć piękną melodię. Pokaże Ci proste schematy, dzięki, którym uda Ci się zagrać pierwszą improwizację. Umiesz grać na pianinie, ale nigdy nie próbowałeś tworzyć własnych melodii? Przekonasz się, jak w łatwy sposób można to zrobić, zaledwie na 5 dźwiękach!


Na początek zaczniemy od lewej ręki. Pokażę Ci, jak na przykładzie czterech współbrzmień stworzyć podstawę dla prostej improwizacji.

Następnie dodamy do nich rękę prawą. Pokażę Ci trzy proste schematy na 5 dźwiękach.

Na koniec połączymy wszystkie schematy w całość. Zobaczysz, jak w łatwy sposób można stworzyć piękną melodię zaledwie na 5 dźwiękach!

Jeżeli przejdziesz krok po kroku moimi śladami, to nawet bez znajomości nut uda Ci się zagrać tę prostą melodię

A jeśli masz już podstawy i chciałbyś wejść na wyższy poziom, to koniecznie zobacz nasz najnowszy kurs Pianino NIE Od Podstaw, który tworzymy z myślą o osobach średniozaawansowanych.

Po prostu kliknij zdjęcie poniżej i sprawdź szczegóły!

 

Dodaj komentarz

Dopiero Zaczynasz? - Dołącz do Darmowego Kursu Dla Początkujących!

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2020 MuseNote Media Sp. z o.o. 

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.