#ODPALAKORDY i Naucz Się Grać Akordami! 6-dniowe wyzwanie!

Zaczynamy 6-dniowe wyzwanie #ODPALAKORDY, w którym krok po kroku pokażemy Ci, jak grać akordami, tworzyć akompaniament i podkład do najpopularniejszych piosenek. Podejmij wyzwanie i naucz się grać akordami!

O CO CHODZI?

Na naszej Platformie z kursami czeka na Ciebie 6 darmowych lekcji, z których będziesz uczyć się, jak grać akordami i tworzyć proste schematy akompaniamentu, bazując na najpopularniejszych progresjach!

Przez te dni przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces, pokazując Ci akordy, progresje, gotowe schematy akompaniamentu i proste improwizacje, dzięki czemu nauczysz się grać wiele popularnych utworów czy piosenek, które na pewno znasz!

Wyzwanie umieszczone jest na naszej platformie, gdzie znajdziesz wszystkie dodatkowe materiały i zapis nutowy do ćwiczeń!

TUTAJ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ I MIEĆ DOSTĘP DO DODATKOWYCH MATERIAŁÓW

ROZKŁAD JAZDY!

Dzień 1: Progresja akordów 1-5-6-4, którą będziemy wykorzystywać w kolejnych dniach + ćwiczenia!

Dzień 2: Jak stworzyć pierwszy schemat akompaniamentu i wykorzystać go do zagrania najpopularniejszych piosenek i utworów!

Dzień 3: Jak płynnie zmieniać akordy i tworzyć stylowy akompaniament!

Dzień 4: Użyj Tego Prostego Sposobu i Zagraj Jeszcze Więcej Piosenek Na Pianinie!

Dzień 5: 3 Sposoby, Aby Twoje Akordy Zabrzmiały NIESAMOWICIE! – (Improwizacja Prawą Ręką)

Dzień 6: Jak Zmienić Tonację Piosenki Na Pianinie – NAJPROSTSZY Sposób na Transpozycję!

A TY? ODPALASZ AKORDY?

W wyzwaniu chcemy zachęcić Cię do grania akordami, po to, abyś zobaczył/a, co fajnego można z nich wyczarować! Nawet jeżeli potrafisz już grać akordami, to jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj coś dla siebie!


A jeżeli masz znajomych, którzy również chcieliby grać akordami i tworzyć proste akompaniamenty to koniecznie podziel się informacją o tym WYZWANIU!

Niech oni też ODPALĄ AKORDY i zaczną grać akordami na pianinie!

Czekamy na Ciebie!Dodaj komentarz

Dopiero Zaczynasz? - Dołącz do Darmowego Kursu Dla Początkujących!

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2020 MuseNote Media Sp. z o.o. 

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.