Spodobała Ci się nauka z nami? Dołącz do pojedynczych kursów!

Pamiętaj, oferta jest ograniczona czasowo. Gdy licznik dobije do zera, Twój indywidualny rabat wygaśnie. Zniknie też możliwość dołączenia do pojedynczych kursów.
W stałej sprzedaży jest tylko cały pakiet Ekspert Szkoły Pianina.

Nie przegap tej okazji!

Pakiet Ekspert Szkoły Pianina

Pakiet Ekspert Szkoły Pianina to idealna opcja dla tych, którzy chcą rozwijać się na wielu płaszczyznach. Zawiera wszystkie 4 wymienione niżej kursy. Zakup w pakiecie oznacza korzystniejszą cenę, a z Twoją dodatkową zniżką okazja jest jeszcze lepsza!

2 499,00 PLN

1 499,40 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1 499,40 PLN

Pianino Od Podstaw

Jesteś osobą dorosłą i dopiero zaczynasz naukę gry na pianinie? – Ten kurs będzie idealny. Nauczysz się tu grać swoje ulubione utwory z zapisu nutowego oraz poznasz podstawy teorii muzyki!

697 PLN

418,20 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 418,20

Pianino Nie Od Podstaw

Kontynuacja kursu Pianino Od Podstaw, czyli jak wnieść swoją grę na nowy, wyższy poziom! W kursie zajmiemy się tematem szybkiego czytania nut, rozwiniemy Twoją technikę gry oraz nauczysz się wydobywać piękną muzykę z utworów.

Sztuka tworzenia akompaniamentu

Z tym kursem zagrasz najpopularniejsze utwory muzyki popularnej (Queen, Ed Sheeran, ABBA itp). Mało tego, samodzielnie stworzysz opracowania tych utworów. Idealny, jeśli zależy Ci na tworzeniu akompaniamentu. Zwłaszcza jeśli śpiewasz.

IMPROWIZACJA OD PODSTAW

Kurs online, który przeprowadzi Cię przez podstawy improwizacji na pianinie. Od momentu, w którym kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać, do momentu, w którym samodzielnie i świadomie będziesz improwizować na pianinie w różnych stylach, takich jak jazz, blues, latino czy muzyka filmowa. Siadasz i grasz co chcesz – bez nut!

KOMPLEKSOWY KURS TECHNICZNY

Kompleksowy Kurs Techniczny to przemyślany i zaplanowany proces, w którym krok po kroku wnosisz swoją technikę na coraz wyższy poziom. Ty decydujesz, na jakim poziomie trudności chcesz zagrać dane ćwiczenie. Przechodzisz przez cały proces z użyciem planera, dzięki któremu cały czas wiesz, nad czym pracować i monitorujesz swoje postępy.

Pakiet Ekspert Szkoły Pianina

Pakiet Ekspert Szkoły Pianina to idealna opcja dla tych, którzy chcą rozwijać się na wielu płaszczyznach. Zawiera wszystkie 4 wymienione wyżej kursy. Zakup w pakiecie oznacza korzystniejszą cenę, a z Twoją dodatkową zniżką okazja jest jeszcze lepsza!

2 499,00 PLN

1 499,40 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1 499,40 PLN

Masz jakieś pytania - napisz na: kontakt@szkolapianina.pl

SzkolaPianina.pl

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2023 MuseNote Media Sp. Z o.o.