Twoje umiejętności są dla Ciebie ograniczeniem podczas gry Twoich ulubionych utworów?

Z tym programem udoskonalisz TECHNIKĘ GRY na pianinie!

Do wyboru 3 poziomy trudności!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pierwsze lekcje pojawią się na platformie kursowej 05.12.2022 roku. 

Dokończ zdanie:

„Gdyby moje umiejętności techniczne nie były dla mnie ograniczeniem, pierwszym utworem, którego się nauczę, będzie…..”

A teraz pomyśl, jak pięknie byłoby być w tym miejscu:

„Hmmm jaki piękny dziś dzień. Zagram sobie…..”

Na pewno bardzo dobrze to znasz:

To nie musi tak wyglądać!

Przekonasz się, że trening techniczny nie jest nudny,
a ćwiczenia nie muszą brzmieć tak samo.

Najwyższa pora na taki trening, który przynosi efekty i da ogrom satysfakcji z gry!

KOMLEKSOWY KURS TECHNICZNY

Kompleksowy Kurs Techniczny to interaktywny, przemyślany i zaplanowany proces, w którym krok po kroku wnosisz swoją technikę na coraz wyższy poziom. Ty decydujesz na jakim poziomie trudności chcesz zagrać dane ćwiczenie. Przechodzisz przez cały proces z użyciem planera, dzięki któremu cały czas wiesz nad czym pracować i monitorujesz swoje postępy.

Bez względu na to, czy uczysz się samodzielnie gry na pianinie, czy masz muzyczne wykształcenie!

 

No dobra.. A dokładniej?

Już wyjaśniam!

Na przestrzeni całego kursu rozwijamy się na wielu płaszczyznach. Czeka na Ciebie 11 modułów, w których pracujemy nad wieloma problemami, z którymi borykasz się na codzień, grając Twoje ulubione utwory na pianinie. 

Ćwiczymy synchronizację rąk, niezależność poszczególnych palców, poczucie rytmu, pasaże, artykulacje i skoki.

Pracujemy nad dynamiką, szybkością palców, ćwiczymy ornamenty i tryle, wytrzymałość i pedalizację.

W kursie znajdziesz ćwiczenia kładące nacisk na problem czwartego i piątego palca oraz kciuka, który nie należy do najbardziej ruchliwych palców.  

Wypracowujemy zdolność gry w dwugłosie, gdzie dbamy jednocześnie o linię melodyczną w jednym z głosów. Trenujemy grę w niewygodnych pozycjach, rozciągamy dłonie i zajmujemy się treningiem wytrzymałościowym. 

Na przestrzeni kursu ćwiczymy naszą pamięć, tak, żeby móc w końcu uwolnić się od gry tylko i wyłącznie z nut.

Praca z kursem to ponad 5 miesięcy zaplanowanej i efektywnej pracy! Co tu dużo mówić – czeka Cię wspaniała przygoda! Po prostu odbierz swój dostęp i widzimy się w kursie!

Materiały Bonusowe!

W kursie Technicznym czekają na Ciebie również materiały bonusowe!

Co jakiś czas nagrywamy nowe lekcje video, które udostępniamy naszym Studentom za darmo.

Podsumujmy!

Jeśli dołączysz do kursu otrzymasz:

CENA ZA DOŻYWOTNI DOSTĘP DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW TO:

697 PLN

497 PLN

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Chcesz zapłacić w RATACH?

W koszyku wybierz RATY 0% i rozłóż zakup na 10 płatności po 49,70 zł!

Czy ten kurs
jest na pewno dla mnie?

Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:

...a nie dla Ciebie, jeśli:

Opis Programu

Pierwsze lekcje pojawią się na platformie kursowej 05.12.2022 roku. 

Do każdego modułu kursu dołączane są materiały dodatkowe, takie jak planery sesji ćwiczeniowej czy opracowania nutowe PDF. 

MODUŁ 1:
POCZĄTEK

Żeby móc w pełni wystartować z ćwiczeniami praktycznymi, musimy wyposażyć się w niezbędną wiedzę. W tym module dowiesz się w jaki sposób pracować z kursem i jak ćwiczyć, żeby szybko osiągnąć planowane rezultaty. Oprócz tego słówko o metronomie, poznasz kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać bez dostępu do instrumentu i wyjaśnimy parę spraw organizacyjnych.

MODUŁ 2:
ZIELONY I

Uzbrojeni w wiedzę ruszamy z serią trzech zielonych modułów. Są to pierwsze moduły praktyczne zawierające ćwiczenia na podstawowym poziomie trudności. Dodatkowo, każde z ćwiczeń w każdym module podzielone będzie na 3 poziomy trudności i do Ciebie należeć będzie decyzja, który poziom wybierzesz. Zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane będą miały co robić. W tym module zajmiemy się poczuciem rytmu, niezależnością rąk i poszczególnych palców, pasażami, popracujemy nad artykulacją i poćwiczymy skoki. Nie będą to standardowe ćwiczenia techniczne. Zależy nam, żebyś czerpał radość z gry tych ćwiczeń.

MODUŁ 3:
ZIELONY II

Drugi z serii modułów zielonych. Tutaj będziemy kładli nacisk na ornamenty i tryle, szybkość palców, popracujemy nad pedalizacją, nad graniem tzw. dwugłosu jedną ręką. Pojawi się też ćwiczenie na najbardziej leniwy z palców – kciuka oraz spróbujemy zająć się papużkami nierozłączkami, czyt. 4. I 5. palec.

MODUŁ 4:
ZIELONY III

Ostatni z zielonych modułów. Zaczniemy od ćwiczenia repetycji, nauczymy naszą rękę gry w niewygodnych pozycjach i coś co przyda się chyba każdemu – ćwiczenie pamięciowe. Bardzo często w utworach, które grasz pojawia się trudny rytm, który spowalnia pracę z utworem. Dzięki ćwiczeniu z problematycznymi grupami rytmicznymi, rozwiążesz te problemy. Może masz też tak, że pod koniec utworu, który grasz czujesz spięcie ręki i nie jesteś w stanie dłużej już grać? W tym module wykonamy również ćwiczenie mające na celu zwiększyć wytrzymałość Twojej dłoni. Na koniec tego modułu zajmiemy się jednym z najważniejszych elementów dzieła muzycznego jakim jest dynamika. Nie sztuką jest zagrać wszystkie dźwięki w utworze. Sztuką jest zagrać je JAKOŚ.

MODUŁ 5:
ŻÓŁTY I

Wchodzimy z serię modułów żółtych. Ten moduł jest kalką modułu drugiego, z tym tylko, że pojawiają się nowe ćwiczenia, z podkręconą nieco w górę poprzeczką. Dalej pracujemy nad tymi samymi aspektami, czyli niezależność rąk, palców, pasaże, artykulacja i skoki.

MODUŁ 6:
ŻÓŁTY II

Brat bliźniak trzeciego modułu, ale znacznie lepiej odżywiony! 🙂 

MODUŁ 7:
ŻÓŁTY III

Ostatni z serii żółtych modułów. W dalszym ciągu pracujemy nad repetowaniem, grą w niewygodnych pozycjach, pedalizacją, dbaniem o melodię grając prawą ręką dwugłos, kciukiem oraz 4. I 5. palcem.

MODUŁ 8:
CZERWONY I

Otwieramy wrota do modułów czerwonych. Raz jeszcze podnosimy poprzeczkę. Bez obaw – w dalszym ciągu każde z ćwiczeń podzielone będzie na 3 poziomy trudności, tak, aby każdy mógł wybrać poziom odpowiedni do jego umiejętności. Po raz trzeci w tym kursie zajmujemy się tematem niezależności rąk i palców, pasażami, poczuciem rytmu, artykulacją i skokami.

MODUŁ 9:
CZERWONY II

Po raz kolejny ćwiczymy ornamenty i tryle, szybkość, pedalizację, kciuk oraz 4. I 5. palec.

MODUŁ 10:
CZERWONY III

Ostatni moduł z ćwiczeniami technicznymi poruszający dany problem. Na tym etapie jesteśmy gotowi zmierzyć się z etiudami z XI modułu.

MODUŁ 11: FINAŁ

Ostatni moduł w kursie zawierający 4 etiudy. Każda z etiud łączy w sobie kilka problemów, nad którymi pracowaliśmy na przestrzeni całego kursu. Jest to zwieńczenie całego kursu. Nie będą to jednak etiudy, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Całość okraszona będzie pięknym brzmieniem.

SEKCJA BONUSOWA

BONUSOWE LEKCJE VIDEO:

  • Najważniejsze aspekty podczas rozpoczęcia pracy z utworem.
  • Końcowa faza pracy nad utworem – dopieszczanie 
  • Zimne dłonie
  • Gra „na zimno”, czyli jak przygotować się na nieprzewidziany występ.
  • Ćwiczenie z „Gap – clickiem”
  • Przed koncertem, w trakcie i po

ARCHIWUM SPOTKAŃ I WYKŁADÓW LIVE

Tutaj znajdziesz wszystkie nagrania ze spotkań i wykładów LIVE ze Studentami, które odbyły się w ramach kursu.
 

A co jeśli mi się nie spodoba?

NASZA GWARANCJA SATYSFAKCJI!

POKOCHAJ KURS ALBO ZWRACAMY CI PIENIĄDZE

Ten kurs to wiedza zdobyta przez lata praktycznych działań i doświadczeń w nauczaniu gry na pianinie - głównie osób dorosłych.

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały Ci 10x więcej wartości, niż oczekujesz. Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości.

Dajemy Ci 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu pojawienia się pierwszych lekcji na platformie.


Jeśli w tym czasie z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do nas na kontakt@szkolapianina.pl, a otrzymasz zwrot 100% wpłaconych pieniędzy

Kto będzie mnie uczył?

Poznaj swoich instruktorów, którzy postanowili założyć Szkołę Pianina i dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie nauki gry na pianinie!

Główny Prowadzący – Tomir Śpiołek

Pianista i kompozytor. Na fortepianie gra 15 lat. Koncertował dotychczas w 12 europejskich krajach. Na swoim koncie ma 5 wydanych płyt, z czego 3 również na winylu. Angażuje się w wiele projektów muzycznych, na co dzień gra i tworzy w Immortal Onion oraz w Teatrze Iluzjonistów. Współpracuje również z Katarzyną Groniec. 

Wydawcy i Organizatorzy – Marek Zacharewicz oraz Dominika Burzyńska.

Uczą gry na pianinie osoby dorosłe – ONLINE. Od 2 lat prowadzą internetową platformę do nauki gry na pianinie – Szkoła Pianina w ramach której uczy się ponad 12 000 osób. Na fortepianie grają od blisko 20 lat.

Nie musisz nam wierzyć na słowo.
Oto co mówią o nas inni.

Justyna Bocka
Justyna BockaImprowizacja Od Podstaw
Czytaj więcej
To już kolejny kurs i kolejny raz myślę, że już lepiej być nie może, a tu bęc! Z każdym kursem moje oczy stają się coraz większe, coraz szerzej się otwierają ze zdumienia, jak dobrą robotę robicie! Ten kurs poleciłabym każdej osobie, która myśli, że grać nie potrafi, która myśli, że tylko "Ci wybrani" mogą grać i cieszyć się grą.

Tomir od pierwszego modułu, nie tylko pokazuje triki, które są efektowne, pięknie brzmią, a co za tym idzie, chętniej siada się do pianina i ćwiczy, lecz również metaforycznie klepie nas po plecach i w mojej głowie mówi "widzisz, Ty też tak możesz! ". Mnogość styli, ćwiczeń, wskazówek, powoduje, że mimo iż teoretycznie kończę ten kurs, to tak na prawdę, myślę, że nie da się tego kursu skończyć tak jak w milionerach - definitywnie. Nadal jest nad czym pracować, co robić i co doskonalić. To wszystko jest w głowie, ale jeszcze trzeba to wpisać w palce😉

Bardzo chciałam podziękować grupowiczom, za każdy kciuk w górę, za każde serduszko, za każde miłe słowo, za każdy komentarz. Serio, to jest mega ważne, ponieważ dzięki temu wiem, że to co robię jest ok, że " się podoba" i daje kopa, by działać dalej.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Daniel Łukasz
Daniel ŁukaszImprowizacja Od Podstaw
Czytaj więcej
Kurs Improwizacja od Podstaw spełnił moje oczekiwania. Przyznam na wstępie, że były one wygórowane, ponieważ korzystam z podobych lekcji w serwisach anglojęzycznych. Jest wiele elementów, za które kurs warto wyróżnić.

Moduły kursu podzielone są tematycznie w przemyślany sposób, w odpowiednim porządku - od lekcji wprowadzających po zaawansowane techniki, później style muzyczne.

Czas trwania poszczególnych lekcji jest właściwy, aby przyswoić materiał i się nie zanudzić. Materiał w lekcjach jest przedstawiony w przystępny sposób - poczucie humoru Tomira dodatkowo uprzyjemnia naukę.

Nie było sytuacji, w której jakiś temat lub ćwiczenie byłoby dla mnie niejasne. Wszystkie materiały pomocniczne do modułów: planery, nuty, nagrania akompaniamentu zdecydowanie pomagają w nauce. Prace domowe motywują do ćwiczeń, własnych poszukiwań i pomysłów. Każda opublikowana praca na grupie wspólnej nauki była skrupulatnie wysłuchana i oceniona przez Tomira, dzięki czemu motywacja do nauki była jeszcze większa.

Spotkania na żywo z Tomirem i innymi uczestnikami kursu są świetną okazją na zadanie pytania lub rozwianie wątpliwości, gdyby się takie pojawiły.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do społeczności Szkoły Pianina. Jesteście pozytywną ekipą, robicie świetną robotę, trzymajcie tak dalej!
Gosia Sylwestrzak
Gosia SylwestrzakPianino Od Podstaw
Czytaj więcej
Przed rozpoczęciem nauki w Szkole Pianina znałam trochę nuty i potrafiłam rozczytać linię melodyczną prawej i lewej ręki łatwych utworów. Jednak nigdy nie udawało mi się zagrać utworu we właściwym tempie i w całości na dwie ręce. To była bariera, przez którą nie potrafiłam przebrnąć samodzielnie. Bardzo chciałam grać, ale nie wiedziałam jak. Nauka w Szkole Pianina okazała się dla mnie wielką muzyczną przygodą. Kilka miesięcy poznawania zaczarowanego świata nut i tajemnych znaków, godziny spędzone przy pianinie i ogromna radość, że można....... Można nie tylko zagrać z nut, ale też stworzyć swoją własną improwizację, czy akompaniament do ulubionego utworu. To się naprawdę działo!!! Dominika, Marek - dziękuję Wam za przekazaną wiedzę, liczne wskazówki i ogromne zaangażowanie oraz za możliwość spełniania moich muzycznych marzeń. Bez Was trwałabym na takim etapie gry na pianinie, który do niczego nie prowadził.
Wojciech Elszyn
Wojciech ElszynSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Co tu dużo mówić... Sztuka Tworzenia Akompaniamentu to wartościowe, dobrze przygotowane materiały. Solidnie przekazana wiedza, ciekawe, przemyślane ćwiczenia, które spełniają swoją rolę, o ile oczywiście ktoś poważnie traktuje udział w kursie. A wiem co mówię, bo sam prowadzę szkolenia online. Do tego Dominika i Marek – niezwykle sympatyczni, otwarci i komunikatywni, świetnie przygotowani merytorycznie prowadzący, zawsze chętni do pomocy, zawsze udzielający informacji zwrotnych, a także przesyłający indywidualne wskazówki. Widać, że leży im na sercu to, by uczestnicy naprawdę rozwijali swoje umiejętności, nawet jeśli pytania, czy problemy nie dotyczą bezpośrednio zagadnienia aktualnie omawianego w kursie. Jestem na TAK, TAK!!! Będę też pierwszą osobą, która zapisze się na kolejne organizowane przez nich kursy :-). Polecam każdemu!!!
Aneta Falkowska
Aneta FalkowskaSztuka Tworzenia Akompaniamentu
Czytaj więcej
Kurs świetny! Nie zawiodłam się, jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy. To co do tej pory było dla mnie owiane tajemnicą wraz z kursem zostało wyjaśnione, w sposób jasny, łatwy i przyjazny.

Dzięki Dominice i Markowi nie żyje już w 'ciemnogrodzie'. Chciałam potrafić sobie robić akompaniament pod wokal i ten cel został osiągnięty. Wcześniej szukałam informacji w internecie jak to robić, ale niestety w tak poważny sposób jeszcze nikt do tego tematu nie podszedł. A ja wiecznie czułam się z tym źle, że nie potrafię. Teraz jest mi lżej 😊

Wokalistów chcących tworzyć i sobie podegrać jest cała masa. Dominiko, Marku DZIĘKUJE, że jesteście! Grupo... Dziękuję za słowa wsparcia i wszystkie cudne opinie😍 Drugi kurs za mną. Do zobaczenia w kursie... Improwizacji🙂

Coś jest niejasne?

Kliknij w pytanie aby zobaczyć odpowiedź

Pierwsze lekcje pojawią się na platformie 05/12/2022 r. 

Program zaplanowany jest na 21 tygodni, ale otrzymujesz nieograniczony dostęp do materiałów. Możesz np. kupić dostęp do programu teraz, a naukę zacząć dopiero za miesiąc. Nie ma pośpiechu w realizacji kursu.

Otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu, który nie jest ograniczony czasowo.

Możesz zapłacić za kurs swoją kartą debetową lub kredytową.

Tak. W tym celu: 
1. Wypełnij formularz do zamówienia 
2. Zaakceptuj regulamin sklepu i naciśnij przycisk „Zamawiam i Płacę”
3. Wybierz opcję „Płatność Ratalna PayU”.
4. Określ na ile rat chcesz rozłożyć płatność

Kurs możesz przechodzić korzystając z keyboardu, pianina (cyfrowe/akustyczne)lub fortepianu (cyfrowe/akustyczne).

Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy.
Masz na to 30 dni od daty pojawienia się pierwszych lekcji na platformie, czyli do połowy lipca.  Bez podania przyczyny, zwrócimy Ci 100% wpłaty.

Napisz do nas na kontakt@szkolapianina.pl

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Chcesz zapłacić w RATACH?

W koszyku wybierz RATY 0% i rozłóż zakup na 10 płatności po 49,70 zł!

SzkolaPianina.pl

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2022 MuseNote Media Sp. Z o.o.

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.