Nie umiesz grać dobrze z nut na pianinie?

Podejmij się naszego bezpłatnego wyzwania i zacznij już teraz  lepiej grać z nut na pianinie!

Jak wygląda u Ciebie gra z nut?

Niech zgadnę...

To nie musi tak wyglądać!

Czytanie nut wcale nie jest takie trudne,
a nauka nowych utworów może zajmować mniej czasu!

Co na Ciebie czeka?

Na początek, mamy dla Ciebie bezpłatne wyzwanie.

Lekcja 1:

3 najczęstsze błędy, które popełniasz podczas gry z nut!

Lekcja 2:

Klucz Basowy - Jak płynnie grać z nut lewą ręką?

Lekcja 3:

Jak szybko rozpoznawać nuty na liniach dodanych?

Główny Instruktor – Kasia Kmiecińska

Pianistka, kameralistka, pedagog. Wychowanka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Aktywna uczestniczka szkoleń, kursów i konferencji pianistycznych na terenie całego kraju. Aktualnie zawodowo związana z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia w Mrągowie.

Wydawcy i Organizatorzy – Marek Zacharewicz oraz Dominika Burzyńska.

Uczą gry na pianinie osoby dorosłe – ONLINE. Od 2,5 roku prowadzą internetową platformę do nauki gry na pianinie – Szkoła Pianina w ramach której uczy się ponad 10000 osób.

Jeszcze tu jesteś? Podziel Się!

Jeśli to wszystko wydaje Ci się warte uwagi, to może przyda się też Twoim znajomym?
Po prostu kliknij wybraną ikonkę poniżej i podziej się tą stroną, ze swoimi znajomymi!

SzkolaPianina.pl

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2022 MuseNote Media Sp. Z o.o.