Oferta Pracy

Customer Success Manager

Zrób najlepszy krok dla swojej kariery i całego świata.

Cześć!

W SzkolaPianina.pl jesteśmy zespołem ludzi, którzy budują przyszłość muzycznej edukacji! Nasz cel, to umożliwienie edukacji muzycznej każdej osobie na świecie w łatwy i przyswajalny sposób, bez względu na wiek, talent, czy predyspozycje do nauki. Uważamy, że każdy ma prawo do muzyki i jest w stanie nauczyć się gry na instrumencie, tak aby czerpać z tego prawdziwą radość.

Obecny system edukacji muzycznej, nie jest łatwo dostępny dla każdego. Dodatkowo narzuca on wiele ograniczeń – My to zmieniamy każdego dnia! Jeśli czujesz, że nasza misja i wartości są Ci bliskie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Powiększamy nasz zespół i szukamy osoby na stanowisko Customer Success Manager więc jeśli chcesz dołączyć do miejsca, gdzie swoją pracę będziesz mógł/a nazywać wymarzoną to czas, żebyśmy się poznali!

Opis

Twoim głównym celem będzie dbanie o to, by nasi Studenci kończyli nasze kursy oraz osiągali z nimi sukcesy. Każdego dnia będziesz kontaktować się z naszymi Studentami, sprawdzać ich postępy w nauce oraz dbać o ich muzyczny rozwój.

Praca jest głównie w modelu zdalnym i asynchronicznym, aczkolwiek w początkowej fazie wygodniej Ci będzie pracować u naszego boku, tak aby lepiej poznać problemy naszych Studentów. Dlatego, najlepiej, jeśli mieszkasz w okolicach Trójmiasta.

Praca będzie wymagać od Ciebie ogromnej empatii, zaangażowania, kreatywności oraz skupieniu na problemach naszych Studentów. Docelowo w opcji full time, aczkolwiek, to Ty będziesz zarządzać swoją pracą i czasem, jaki na nią poświęcasz. Dla nas najważniejsze są wyniki, a nie czas, jaki spędzasz w pracy.

Twoimi głównymi zadaniami będa:

Więcej szczegółów poznasz po rozpoczęciu pracy.

Podstawowe Kwalifikacje

Preferowane Kwalifikacje

Praca w Szkole Pianina

Oto część benefitów, które Ci zapewnimy:

i cały czas pracujemy nad nowymi udogodnieniami.

Jak dostać pracę swoich marzeń?

W celu zgłoszenia wyślij na adres mailowy: kontakt@szkolapianina.pl wideo (nie więcej niż 3 minuty), w którym:

Wideo zamieść na platformie YouTube, lub w takiej formie, żebyśmy bez problemu mogli pobrać (dobrze do tego sprawdzi się dysk Google).

Jeśli posiadasz konto na Instagramie/kanał na YouTube/fanpage na Facebooku załącz linki w wiadomości.

SzkolaPianina.pl

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2021 MuseNote Media Sp. z o.o.

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Korzystając ze strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności.