BLACK FRIDAY W SZKOLE PIANINA

Wybierz kurs dopasowany do swojego poziomu gry i skorzystaj z największej promocji na kursy online gry na pianinie, jakiej jeszcze u nas nie było!

Oferta kończy się za:

Sekundy

To ostatnia szansa, by dołączyć do pakietów i pojedynczych kursów w MEGA cenach!
(od przyszłego roku nie będzie możliwości dołączenia do pojedynczych kursów)

BESTSELLER!

Pakiet kursów o wartości blisko 3 tyś złotych!
Tylko w promocji Black Friday za 997 pln!

ekspert szkoły Pianina

Nie ma co się rozpisywać. Z tym pakietem, otrzymujesz dostęp do 4 kompleksowych kursów. To najlepsza ścieżka rozwoju i okazja, aby wznieść swoją grę na wyżyny. Totalna BOMBA cenowa.

2788 PLN

997 PLN

10 płatności po 99.70 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty 0%

KURSY I PAKIETY DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO ZACZYNAJĄ GRĘ NA PIANINIE:

(⬇ Zjedź niżej, jeśli podstawy gry na pianinie masz już za sobą)

Pianino Od Podstaw (Dla dorosłych)

Jesteś osobą dorosłą i dopiero zaczynasz naukę gry na pianinie? – Ten kurs będzie idealny. Nauczysz się tu grać swoje ulubione utwory z zapisu nutowego oraz poznasz podstawy teorii muzyki!

645 PLN

Pianino dla najmłodszych

Kurs gry online dla dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia. Idealny, jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna naukę gry na pianinie! Z tym kursem złapie podstawy gry i nauczy się zapisu nutowego!

445PLN

345 PLN

10 płatności po 34.50 PLN

Rodzic + Dziecko

Wspólna nauka gry na pianinie? Czemu nie! Takie podejście gwarantuje niesamowite efekty! Z tym pakietem możecie razem rozwijać Waszą wspólna pasję do muzyki!

1090 PLN

597 PLN

10 płatności po 59.70 PLN

KURSY I PAKIETY DLA OSÓB, KTÓRE podstawy gry na pianinie mają już za sobą

(potrafisz grać z nut i wiesz co to akordy)

Pianino Nie Od Podstaw

Kontynuacja kursu Pianino Od Podstaw, czyli jak wnieść swoją grę na nowy, wyższy poziom! W kursie zajmiemy się tematem szybkiego czytania nut, rozwiniemy Twoją technikę gry oraz nauczysz się wydobywać piękną muzykę z utworów.

Sztuka tworzenia akompaniamentu

Z tym kursem zagrasz najpopularniejsze utwory muzyki popularnej (queen, ed sheeran, ABBA itp). Mało tego, samodzielnie stworzysz opracowania tych utworów. Idealny jeśli zależy Ci na tworzeniu akompaniamentu. Zwłaszcza jeśli śpiewasz.

KOMPLEKSOWY KURS TECHNICZNY

Kompleksowy Kurs Techniczny to przemyślany i zaplanowany proces, w którym krok po kroku wnosisz swoją technikę na coraz wyższy poziom. Ty decydujesz na jakim poziomie trudności chcesz zagrać dane ćwiczenie. Przechodzisz przez cały proces z użyciem planera, dzięki któremu cały czas wiesz nad czym pracować i monitorujesz swoje postępy.

IMPROWIZACJA OD PODSTAW

Kurs online, który przeprowadzi Cię przez podstawy improwizacji na pianinie. Od momentu, w którym kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać, do momentu, w którym samodzielnie i świadomie będziesz improwizować na pianinie w różnych stylach, takich jak jazz, blues, latino czy muzyka filmowa. Siadasz i grasz co chcesz – bez nut!

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty 0%

Szybkie czytanie nut + gra akordami

Zależy Ci zarówno na nauce gry coraz trudniejszych utworów z nut oraz tworzeniu własnych opracowań najpopularniejszych utworów muzyki popularnej? Z tymi kursami nie będziesz się nudzić. Idealny jeśli masz braki w technice gry.

SZYBKIE CZYTANIE NUT + IMPROWIZACJA

Z tym pakietem zostaniesz mistrzem klawiatury. Nie dość że wejdziesz na wyższy poziom gry z nut to będziesz w stanie siadać do pianina i grać własne kompozycje w stylu muzyki filmowej, jazz, blues czy latino. Prawdziwa BOMBA!

Akompaniament + improwizacja

Nie interesuje Cię gra z nut? Ten pakiet jest dla Ciebie! Totalny must have, jeśli chcesz siadać do klawiatury instrumentu i po prostu tworzyć! Po tych kursach, będziesz nie do zatrzymania!

Akompaniament + technika gry

Chcesz tworzyć własne aranżacje utworów, ale czujesz że brakuje Ci swobodnego poruszania się po klawiaturze? Może śpiewasz i chcesz sobie akompaniować, ale Twoje palce są trochę sztywne? W takim razie ten pakiet będzie idealny dla Ciebie! Kurs Techniczny uzupełni Twoje braki w palcach oraz sprawi, że Twoje akompaniamenty wejdą na nowy poziom!

SZYBKIE CZYTANIE NUT + technika gry

Z tym pakietem nie dość, że wejdziesz na wyższy poziom gry z nut, to dodatkowo uzupełnisz wszelkie braki techniczne! Zdobędziesz wiedzę na temat idealnego treningu technicznego, dzięki czemu spędzony czas przy pianinie będzie jeszcze bardziej efektywny, a grane przez Ciebie utwory będą brzmiały jeszcze lepiej!

technika gry + improwizacja

Pakiet dla osób, które chcą by spod ich palców wychodziły prawdziwe dzieła sztuki! Wyobraź sobie, że grasz jazz, blues, latino, czy piękne melodie w stylu muzyki filmowej, a przy tym techniczne aspekty nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu!
Jeżeli tak właśnie chcesz się czuć, to koniecznie wybierz ten zestaw!

10 płatności po 79.40 PLN

NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

W takim razie, ten pakiet będzie idealny!

ekspert szkoły Pianina

2788 PLN

997 PLN

10 płatności po 99.70 PLN

Kupisz wygodnie m.in z PayU Raty 0%

Masz jakieś pytania - pisz na: kontakt@szkolapianina.pl

SzkolaPianina.pl

Polityka Prywatności | Regulamin | Copyright 2022 MuseNote Media Sp. z o.o.